У Дніпрі збираються на кілька днів перекрити узвіз Крутогірний

У Дніпрі збираються на кілька днів перекрити узвіз Крутогірний
На узвозі мають ремонтувати теплові мережі

У Дніпрі планують перекрити узвіз Крутогірний. На ньому мають ремонтувати теплові мережі. Перекрити проїзд мають на ділянці узвозу від вулиці Ливарної до вулиці Барикадної.

Роботи мають тривати з 16 до 18 червня 2023 року. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на проєкт розпорядження міського голови Дніпра.

По периметру зони виконання робіт мають встановити огорожу з сигнальним освітленням та відповідні дорожні знаки. Також забезпечать безпечний рух пішоходів і організують тимчасову схему руху транспорту. Після завершення повинні демонтувати огорожу, знаки, відновити покриття дороги і привести територію до ладу. Варто зазначити, що міський голова поки не підписав розпорядження, тож воно ще не набрало чинності.

Проєкт розпорядження міського голови Дніпра
Проєкт розпорядження міського голови Дніпра

Раніше ми писали, що у Дніпрі збираються на півтора місяця перекрити вулицю Ламану. Окрім того, повідомляли, чи потрібно переоформлювати документи у разі перейменування вулиці. Писали ми і про те, що на ж/м Перемога ремонтують зливовий колектор, аби не було підтоплень. 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити