RU
Головна
Дніпро
22:03, 2 Листопада
Информатор UA

Интро

З 5 листопада у Дніпрі перекриють рух Мануйлівським проспектом. Усе – через ремонт аварійного колектору зливової каналізації. На час перекриття зміниться схема руху двох тролейбусних маршрутів та восьми - автобусних. Зміни торкнуться автобусів №7, №23, 327, №31, №70, №149, №153 та №158. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на департамент транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради. Автобуси №7, №27, №70 та №158 рухатимуться до Старомостової площі через вулицю Луговську, а в зворотному напрямку – через вулицю Конотопську. Автобуси №39, №149 та №153 їхатимуть до Старомостової площі через Центральний міст та Січеславську Набережну, а від Старомостової площі – через Амурський міст та вулицю Конотопську. Автобуси №23 слідуватимуть до ж/м Ломівський через вулицю Луговську, а від ж/м Ломівський – через вулицю Конотопську. Попередньо, роботи на проспекті триватимуть до 2 грудня. Враховуйте зміни у русі транспорту при плануванні поїздок по місту. Окрім цього, на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі через будівництво об’їзної дороги змінили рух чотирьох автобусних маршрутів.

У Дніпрі змінять вісім автобусних маршрутів через перекриття Мануйлівського проспекту

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі змінять вісім автобусних маршрутів через перекриття Мануйлівського проспекту
Тимчасові зміни у русі транспорту

З 5 листопада у Дніпрі перекриють рух Мануйлівським проспектом. Усе – через ремонт аварійного колектору зливової каналізації. На час перекриття зміниться схема руху двох тролейбусних маршрутів та восьми - автобусних.

Зміни торкнуться автобусів №7, №23, 327, №31, №70, №149, №153 та №158. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на департамент транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

  • Автобуси №7, №27, №70 та №158 рухатимуться до Старомостової площі через вулицю Луговську, а в зворотному напрямку – через вулицю Конотопську.
  • Автобуси №39, №149 та №153 їхатимуть до Старомостової площі через Центральний міст та Січеславську Набережну, а від Старомостової площі – через Амурський міст та вулицю Конотопську.
  • Автобуси №23 слідуватимуть до ж/м Ломівський через вулицю Луговську, а від ж/м Ломівський – через вулицю Конотопську.

Попередньо, роботи на проспекті триватимуть до 2 грудня. Враховуйте зміни у русі транспорту при плануванні поїздок по місту.

Окрім цього, на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі через будівництво об’їзної дороги змінили рух чотирьох автобусних маршрутів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.