RU
Головна
Дніпро
21:16, 21 Серпня
Информатор UA

Интро

Ми відповідаємо за тих, кого приручили. Домашні вихованці часто поводяться, наче маленькі діти. Вони також можуть кудись втекти і загубитися. І наше завдання їх знайти. У групі «База втрачених і знайдених свійських тварин» регулярно з’являються нові оголошення про зникнення тварин. Про це повідомляє  «Інформатор». ЗНИКЛИ ТВАРИНИ Пропав собака, дівчинка, порода двортер'єр. Вибігла в грозу вночі два тижні тому із двору приватного будинку і не повернулася. Територіально - район 9-ої лікарні. Можливо хтось бачив або притулив у себе, будь ласка, повідомте господарям. Зникла кішка. Зникла на базі Берізка в Обухівці. Телефонуйте: (050) 655-20-20 - Сергій. Пропало кошеня. 7 місяців. Діївка -2. Пропав кіт. 4 місяці. Сірий, очі зелені. Вулиця Максима Дія. Телефонуйте: (095) 101-90-86. Діївка-2, вулиця Десантна. Звати Соня, приблизно місяць тому. Господарі шукають. Страждає уся родина. ЗНИКЛИ ГОСПОДАРІ Кішку знайшли на вулиці, мабуть господарям вона не потрібна. Кішка красива, ласкава. Якщо кішка була домашня швидше за все на вулиці вона не виживе. Потрібні господарі. Телефонуйте: (098) 794-64-10. Знайшли молоду собачку на проспекті Поля. Дівчинка в червоному нашийнику. Забере зооконтроль. Потрібні старі чи нові господарі. 18 серпня біля Fabrica L на Генерала Пушкіна було знайдено чорненьку собачку. Дрібна, 2-3 кг, на коротких лапах зі світлими підпалинами та лисячою мордочкою. Звертатися за телефоном: (073) 467-56-10 - Віта. Клочко-6. Шикарна кішка, пухнаста і ласкава, вже стерилізована. Викинули чи загубилася? В пошуках старих чи нових господарів. Телефонуйте: (096) 454-68-98. Ярослав Жахалов

У Дніпрі зникло багато тварин: допоможіть знайти

Читать на русском
У Дніпрі зникло багато тварин: допоможіть знайти

У Дніпрі зникло багато тварин: допоможіть знайти

Ми відповідаємо за тих, кого приручили. Домашні вихованці часто поводяться, наче маленькі діти. Вони також можуть кудись втекти і загубитися. І наше завдання їх знайти.

У групі «База втрачених і знайдених свійських тварин» регулярно з’являються нові оголошення про зникнення тварин. Про це повідомляє  «Інформатор».

ЗНИКЛИ ТВАРИНИ

Пропав собака, дівчинка, порода двортер'єр. Вибігла в грозу вночі два тижні тому із двору приватного будинку і не повернулася. Територіально - район 9-ої лікарні. Можливо хтось бачив або притулив у себе, будь ласка, повідомте господарям.

Зникла кішка. Зникла на базі Берізка в Обухівці. Телефонуйте: (050) 655-20-20 - Сергій.

Пропало кошеня. 7 місяців. Діївка -2.

Пропав кіт. 4 місяці. Сірий, очі зелені. Вулиця Максима Дія. Телефонуйте: (095) 101-90-86.

Діївка-2, вулиця Десантна. Звати Соня, приблизно місяць тому. Господарі шукають. Страждає уся родина.

ЗНИКЛИ ГОСПОДАРІ

Кішку знайшли на вулиці, мабуть господарям вона не потрібна. Кішка красива, ласкава. Якщо кішка була домашня швидше за все на вулиці вона не виживе. Потрібні господарі. Телефонуйте: (098) 794-64-10.

Знайшли молоду собачку на проспекті Поля. Дівчинка в червоному нашийнику. Забере зооконтроль. Потрібні старі чи нові господарі.

18 серпня біля Fabrica L на Генерала Пушкіна було знайдено чорненьку собачку. Дрібна, 2-3 кг, на коротких лапах зі світлими підпалинами та лисячою мордочкою. Звертатися за телефоном: (073) 467-56-10 - Віта.

Клочко-6. Шикарна кішка, пухнаста і ласкава, вже стерилізована. Викинули чи загубилася? В пошуках старих чи нових господарів. Телефонуйте: (096) 454-68-98.

Ярослав Жахалов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.