RU
Головна
Область
15:37, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області з 20 серпня по 30 вересня буде заборонений вилов раків. Такі міри необхідні для охорони та збереження цього виду, а також для збільшення популяції членистоногих у водоймах. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Державної екологічної інспекції України. Порушники мають розуміти, що за вилов раків під час заборони настає адміністративна відповідальність як за ч. 3 ст. 85 КУпАП (штраф - 170 грн), так і за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф - від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів). Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ. Крім штрафу за незаконний вилов, правопорушнику нараховується збитки у розмірі 3 332 гривень за кожного виловленого рака. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області чоловік під час нерестової заборони виловив 80 кілограмів раків. Також читайте, що браконьєри спіймали майже 3500 раків. Олег Більдін

У Дніпропетровській області заборонять вилов раків: дати та штрафи

У Дніпропетровській області заборонять вилов раків: дати та штрафи

У Дніпропетровській області заборонять вилов раків: дати та штрафи

У Дніпропетровській області заборонять вилов раків: дати та штрафи

У Дніпропетровській області з 20 серпня по 30 вересня буде заборонений вилов раків.

Такі міри необхідні для охорони та збереження цього виду, а також для збільшення популяції членистоногих у водоймах. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Державної екологічної інспекції України.

Порушники мають розуміти, що за вилов раків під час заборони настає адміністративна відповідальність як за ч. 3 ст. 85 КУпАП (штраф - 170 грн), так і за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф - від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів). Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ. Крім штрафу за незаконний вилов, правопорушнику нараховується збитки у розмірі 3 332 гривень за кожного виловленого рака.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області чоловік під час нерестової заборони виловив 80 кілограмів раків. Також читайте, що браконьєри спіймали майже 3500 раків.

Олег Більдін

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.