RU
Головна
Область
16:19, 21 Листопада
Информатор UA

Интро

У Кривому Розі зникли 8-річний Георгій Ковальов та 6-річний Данило Литенець. 19 листопада, близько 12:00, вони пішли з місця мешкання. Пошуки тривають понад 2 доби.  Поліцейські шукають малюків, але їм потрібна допомога. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію поліції Дніпропетровської області. Прикмети Георгія: зріст близько 130 см, середньої статури, світле волосся, очі блакитні. Особливі прикмети: родима пляма під лівим оком. Був одягнений у синю куртку, сіру шапку з бубоном, чорні штани та кросівки. Прикмети Данила: зріст близько 125 см, середньої статури, чорняве волосся, очі карі. Був одягнений у чорну куртку, темну шапку, чорні штани та чорні кросівки. Якщо ви бачили дітей або знаєте, де можуть бути, будь ласка, подзвоніть до відділення поліції №6 за телефонами (096) 198-75-20, (096) 822-09-02 або на лінію “102”. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі розшукують 39-річного чоловіка. Також читайте про пошуки 48-річної жінки з Дніпропетровської області, яка виїхала з Польщі та зникла.

У Дніпропетровській області більше двох днів розшукують двох маленьких хлопчиків

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області більше двох днів розшукують двох маленьких хлопчиків
Потрібна допомога

У Кривому Розі зникли 8-річний Георгій Ковальов та 6-річний Данило Литенець. 19 листопада, близько 12:00, вони пішли з місця мешкання. Пошуки тривають понад 2 доби. 

Поліцейські шукають малюків, але їм потрібна допомога. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію поліції Дніпропетровської області.

Прикмети Георгія: зріст близько 130 см, середньої статури, світле волосся, очі блакитні. Особливі прикмети: родима пляма під лівим оком. Був одягнений у синю куртку, сіру шапку з бубоном, чорні штани та кросівки.

Прикмети Данила: зріст близько 125 см, середньої статури, чорняве волосся, очі карі. Був одягнений у чорну куртку, темну шапку, чорні штани та чорні кросівки.

Якщо ви бачили дітей або знаєте, де можуть бути, будь ласка, подзвоніть до відділення поліції №6 за телефонами (096) 198-75-20(096) 822-09-02 або на лінію “102”.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі розшукують 39-річного чоловіка. Також читайте про пошуки 48-річної жінки з Дніпропетровської області, яка виїхала з Польщі та зникла.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.