RU
Головна
Область
16:10, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області СБУ викрила ще двох путінських фанатів, які чекали на прихід військових росії. Виправдовували дії агресора, чекали встановлення маріонеточної влади і активно у мережі пропагували ворожі наративи. Вітали окупацію українських територій. Так, колаборантом виявилась працівниця медзакладу Кривого Рогу. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу СБУ. Жінка через особистий акаунт у забороненій соціальній мережі активно просувала деструктивний контент. Пости та коментарі з підтримки дій путінського режиму, ведення бойових дій проти українського народу та окупації окремих територій нашої держави регулярно з’являлись на її сторінці, антиукраїнських пабліках і групах. Також вона активно спілкувалась з родичами з росії, які ще більше налаштовували жінку проти української влади.  Також викрили й колишнього працівника вугільної промисловості у Павлограді, який теж заперечував військову агресію рф й цілковито підтримував встановлення маріонеткового режиму на тимчасово окупованих територіях. Чоловік публікував у соцмережах антиукраїнські наративи. Зокрема основною тематикою постів було виправдовування дій російської армії, прославлення кривавого диктатора і підтримка знищення орками української державності.  Колаборантів затримали. Наразі в рамках розпочатих кримінальних проваджень двом російським прихильникам повідомили про підозру за колабораційну діяльність за ст. 111-1 Кримінального кодексу України. "рускій мір" не пройде Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі співробітниця обороного підприємства працювала на ФСБ. Також писали, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів. 

У Дніпропетровській області чоловік та жінка чекали на "рускій мір"

Читать на русском

Більше не чекають

Читать на русском
У Дніпропетровській області чоловік та жінка чекали на "рускій мір"

Більше не чекають

У Дніпропетровській області СБУ викрила ще двох путінських фанатів, які чекали на прихід військових росії. Виправдовували дії агресора, чекали встановлення маріонеточної влади і активно у мережі пропагували ворожі наративи. Вітали окупацію українських територій.

Так, колаборантом виявилась працівниця медзакладу Кривого Рогу. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу СБУ.

Жінка через особистий акаунт у забороненій соціальній мережі активно просувала деструктивний контент.

Пости та коментарі з підтримки дій путінського режиму, ведення бойових дій проти українського народу та окупації окремих територій нашої держави регулярно з’являлись на її сторінці, антиукраїнських пабліках і групах. Також вона активно спілкувалась з родичами з росії, які ще більше налаштовували жінку проти української влади. 

Також викрили й колишнього працівника вугільної промисловості у Павлограді, який теж заперечував військову агресію рф й цілковито підтримував встановлення маріонеткового режиму на тимчасово окупованих територіях. Чоловік публікував у соцмережах антиукраїнські наративи. Зокрема основною тематикою постів було виправдовування дій російської армії, прославлення кривавого диктатора і підтримка знищення орками української державності. 

Колаборантів затримали. Наразі в рамках розпочатих кримінальних проваджень двом російським прихильникам повідомили про підозру за колабораційну діяльність за ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

"рускій мір" не пройде
"рускій мір" не пройде

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі співробітниця обороного підприємства працювала на ФСБ. Також писали, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.