RU
Головна
Область
21:08, 3 Лютого
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області шукають 34-річного Івана Задою. Останній раз чоловіка бачили 16 грудня 2022 року. Де він може знаходитись зараз — невідомо.  Поліцейські з'ясували, що чоловік може вести бродячий спосіб життя. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ГУНП у Дніпропетровській області.  Прикмети: на вигляд 35 років, зріст 180 сантиметрів, худорлявої статури, волосся темне з сивиною, очі карі. Був одягнений: куртка коричнева, штани чорні та чорні гумові чоботи. Також при собі мав рюкзак темного кольору з теплою ковдрою. Оновлено: чоловіка знайшли, з ним все в порядку. Нагадаємо, що у Дніпрі зник безвісти 52-річний Михайло Сазонов. Чоловік має травму ноги та кульгає. Писали ми й про те, що у Дніпрі шукають зниклого 54-річного чоловіка. Окрім того, Інформатор повідомляв, що у Кривому Розі три тижні розшукують 45-річного чоловіка.

У Дніпропетровській області майже два місяці шукають 34-річного чоловіка

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області майже два місяці шукають 34-річного чоловіка
Поліції потрібна допомога свідків

У Дніпропетровській області шукають 34-річного Івана Задою. Останній раз чоловіка бачили 16 грудня 2022 року. Де він може знаходитись зараз — невідомо

Поліцейські з'ясували, що чоловік може вести бродячий спосіб життя. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ГУНП у Дніпропетровській області. 

Прикмети: на вигляд 35 років, зріст 180 сантиметрів, худорлявої статури, волосся темне з сивиною, очі карі.

Був одягнений: куртка коричнева, штани чорні та чорні гумові чоботи.

Також при собі мав рюкзак темного кольору з теплою ковдрою.

Оновлено: чоловіка знайшли, з ним все в порядку.

Нагадаємо, що у Дніпрі зник безвісти 52-річний Михайло Сазонов. Чоловік має травму ноги та кульгає. Писали ми й про те, що у Дніпрі шукають зниклого 54-річного чоловіка. Окрім того, Інформатор повідомляв, що у Кривому Розі три тижні розшукують 45-річного чоловіка.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.