RU
Головна
Дніпро
16:37, 23 Січня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі розшукують 52-річного Михайла Сазонова. У п’ятницю, 20 січня, чоловік пішов з дому та зник. Де він може знаходитись зараз - невідомо.  Важлива будь-яка інформація. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на власні джерела.  Прикмети: зріст 190 сантиметрів, має коротку стрижку. Особливі прикмети: має травму ноги - кульгає. Якщо ви бачили Михайла чи знаєте де він може знаходитись, будь ласка, зателефонуйте за номером: (096) 488-68-43 Сергій. Нагадаємо, що у Кривому Розі розшукують 38-річного Олега Позігуна. Писали ми й про те, що у Кривому Розі три тижні розшукують 45-річного чоловіка. Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області шукають Сергія Хрюніна. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області шукають 31-річного чоловіка.

Має травму ноги та кульгає: у Дніпрі зник безвісти 52-річний Михайло Сазонов

Читать на русском

Читать на русском
Має травму ноги та кульгає: у Дніпрі зник безвісти 52-річний Михайло Сазонов
Потрібна допомога свідків

У Дніпрі розшукують 52-річного Михайла Сазонова. У п’ятницю, 20 січня, чоловік пішов з дому та зник. Де він може знаходитись зараз - невідомо. 

Важлива будь-яка інформація. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на власні джерела. 

Прикмети: зріст 190 сантиметрів, має коротку стрижку.

Особливі прикмети: має травму ноги - кульгає.

Якщо ви бачили Михайла чи знаєте де він може знаходитись, будь ласка, зателефонуйте за номером: (096) 488-68-43 Сергій.

Нагадаємо, що у Кривому Розі розшукують 38-річного Олега Позігуна. Писали ми й про те, що у Кривому Розі три тижні розшукують 45-річного чоловіка. Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області шукають Сергія Хрюніна. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області шукають 31-річного чоловіка.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.