RU

У Дніпропетровській області “накрили” шахрайські “call-центри”, які ошукували громадян ЄС: відео затримання

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області “накрили” шахрайські “call-центри”, які ошукували громадян ЄС: відео затримання
У регіоні зупинили роботу шахрайських кол-центрів

СБУ припинила діяльність шахрайських “call-центрів”. До її організації причетні троє мешканців Дніпра. Один із них — довірена особа “вор в законі” на прізвисько “Лаша Сван”. 

Вони та ще сім учасників налагодили роботу шахрайських “call-центрів” у Кам’янському. Їх штат налічував понад 60 осіб. Попередньо, місячний оборот від оборудки складав 5 мільйонів гривень. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Національної поліції України

Кожний учасник мав свою роль в оборудці: контроль за роботою “сall-центрів”, підбір кадрів, координація співробітників, легалізація коштів тощо. Операторам надавали "клієнтські бази", які за попередніми даними скуповували в DarkNet.

Так звані “працівники” центрів представлялись співробітниками правоохоронних органів та іноземних банківських установ та дізнавались конфіденційні дані банківських установ потерпілих. 

Найбільше від злочинної схеми постраждали громадяни Латвії. На їх “гачок” також потрапили громадяни Польщі, Чехії, Литви та Словаччини.

 

Під час проведення 30 санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів та приміщень “сall-центрів” вилучено комп’ютерну техніку, грошові кошти у сумі 200 тисяч гривень, мобільні телефони, чорнові записи, зброю та автомобілі. Загальна сума вилученого сягає 12 мільйонів гривень.

Затриманим особам повідомили про підозру за 4 частиною статті 28 і 1 та 2 частиною статті 255 (створення та участь у злочинній організації), 4 частиною статті 28 та 3 і 4 частиною статті 190 (шахрайство) ККУ. Наразі вирішується питання про обрання фігурантам запобіжних заходів, також встановлюється коло осіб, які постраждали внаслідок шахрайської схеми. 

У регіоні зупинили роботу шахрайських кол-центрів
У регіоні зупинили роботу шахрайських кол-центрів
Докази
Докази

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області затримали вимагачів, які залишили поховальний вінок, аби примусити сплатити борг. Також читайте, що у Дніпрі на Соборній площі посеред дня застрелили чоловіка. Стрілка за 2 роки затримали у москві - ЗМІ. Писали ми й про те, що у Дніпрі поліцейські зупинили роботу 11 кол-центрів, вилучили зброю та затримали чоловіків, які стріляли на Нірінберга.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.