RU
Головна
Область
11:48, 26 Серпня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 26 серпня, до швидкої надійшло звернення від поліції. Вони повідомили про те, що у Верхньодніпровському районі чоловік впав у яму. Виклик надійшов десь о 6:45. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на публікацію працівниці швидкої. Виявилося, що чоловік у стані алкогольного сп'яніння вночі вештався по вулиці. Його зупинили поліцейські і попередили, що необхідно дотримуватися комендантської години. Місцевий мешканець пообіцяв, що повернеться додому, але не дійшов. Зранку його знайшли у комунікаційній ямі без ознак життя. Коли приїхали медики на місце вже були рятувальники і поліція.Смерть настала від перелому шийного відділу хребта. Раніше ми повідомляли, щоу лікарні Дніпра помер 20-річний хлопець, який травмувався під час пірнання. Також писали,з готелю "Парус" впав і розбився хлопець.

У Дніпропетровській області п'яний чоловік впав у яму, зламав шию і помер

Читать на русском

Чоловік йшов додому, але впав у яму

Читать на русском
У Дніпропетровській області п'яний чоловік впав у яму, зламав шию і помер

Чоловік йшов додому, але впав у яму

У п'ятницю, 26 серпня, до швидкої надійшло звернення від поліції. Вони повідомили про те, що у Верхньодніпровському районі чоловік впав у яму.

Виклик надійшов десь о 6:45. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на публікацію працівниці швидкої.

Виявилося, що чоловік у стані алкогольного сп'яніння вночі вештався по вулиці. Його зупинили поліцейські і попередили, що необхідно дотримуватися комендантської години. Місцевий мешканець пообіцяв, що повернеться додому, але не дійшов. Зранку його знайшли у комунікаційній ямі без ознак життя.

Коли приїхали медики на місце вже були рятувальники і поліція. Смерть настала від перелому шийного відділу хребта.

Раніше ми повідомляли, що у лікарні Дніпра помер 20-річний хлопець, який травмувався під час пірнання. Також писали, з готелю "Парус" впав і розбився хлопець.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.