В одному із будинків у селищі Криворізького району знайшли тіло чоловіка. Повідомлення поліцейські отримали 20 травня, близько 23:00. Виявилося, що до злочину причетний 30-річний знайомий потерпілого.
Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.
Як з’ясувало слідство, між 30-річним обвинуваченим та його 44-річним знайомим виникла сварка. Тоді чоловік побив потерпілого руками та ногами. Отримані травми виявилися несумісними з життям.
30-річного чоловіка затримали. 21 травня йому повідомили про підозру за 2 частиною 121 статті Кримінального кодексу України. Запобіжний захід — тримання під вартою.
Раніше ми писали, що у Кривому Розі чоловік побив свого знайомого, постраждалий у лікарні. Писали ми й про те, що у Дніпрі на Вокзальній між двома чоловіками у камуфляжі сталася бійка. Також читайте, що у Дніпрі в роздягальні гімназії побились учні, запис сутички розлетівся мережею, у поліції відреагували.