RU
Головна
Область
14:25, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Поліція Дніпропетровської області просить допомогти знайти 7-річного Германа Щербина. 5 грудня хлопчик пішов з дому в селі Крутоярівка Красноградського району Харківської області та не повернувся.  Поліцейським важлива будь-яка інформація. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.  Прикмети: зріст 120 сантиметрів., худорлявої статури, волосся темно русяве, очі блакитні.  Був одягнутий: синя куртка, темні гумові чоботи, без шапки. Якщо ви бачили Германа або знаєте, де він може знаходитись, будь ласка, повідомте до Красноградського РВП або зателефонувати на лінію 102 чи (057) 447-82-91. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області зникли двоє маленьких хлопчиків. Писали ми й про те, що зникла мешканка Дніпропетровської області Ольга Літєрова. Також читайте, що в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

У Дніпропетровській області шукають 7-річного хлопчика, який зник у сусідньому регіоні

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області шукають 7-річного хлопчика, який зник у сусідньому регіоні
Важлива будь-яка інформація.

Поліція Дніпропетровської області просить допомогти знайти 7-річного Германа Щербина. 5 грудня хлопчик пішов з дому в селі Крутоярівка Красноградського району Харківської області та не повернувся. 

Поліцейським важлива будь-яка інформація. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області. 

Прикмети: зріст 120 сантиметрів., худорлявої статури, волосся темно русяве, очі блакитні. 

Був одягнутий: синя куртка, темні гумові чоботи, без шапки.

Якщо ви бачили Германа або знаєте, де він може знаходитись, будь ласка, повідомте до Красноградського РВП або зателефонувати на лінію 102 чи (057) 447-82-91.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області зникли двоє маленьких хлопчиків. Писали ми й про те, що зникла мешканка Дніпропетровської області Ольга Літєрова. Також читайте, що в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.