RU
Головна
Область
12:46, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

19 листопада у Кривому Розі зникли двоє хлопчиків. 8-річний Георгій Ковальов та 6-річний Данило Литенець пішли з місця мешканця близько 12:00. Малюків досі не знайшли. Усіх небайдужих просять допомогти у пошуках. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост у групі “Пошук дітей Кривий Ріг”. Орієнтовне місце пошуку - біля мікрорайону Інгулець. Якщо ви хочете долучитися, будь ласка, напишіть про це Тетяні Карнаух або зателефонуйте за номером (097) 451-45-12. Прикмети Георгія: зріст близько 130 см, середньої статури, світле волосся, очі блакитні. Особливі прикмети: родима пляма під лівим оком. Був одягнений у синю куртку, сіру шапку з бубоном, чорні штани та кросівки. Прикмети Данила: зріст близько 125 см, середньої статури, чорняве волосся, очі карі. Був одягнений у чорну куртку, темну шапку, чорні штани та чорні кросівки. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що зникла мешканка Дніпропетровської області Ольга Літєрова. Також читайте, що в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

У Дніпропетровській області зникли двоє маленьких хлопчиків: потрібна допомога у пошуку

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області зникли двоє маленьких хлопчиків: потрібна допомога у пошуку
У Дніпропетровській області шукають двох маленьких хлопчиків

19 листопада у Кривому Розі зникли двоє хлопчиків. 8-річний Георгій Ковальов та 6-річний Данило Литенець пішли з місця мешканця близько 12:00. Малюків досі не знайшли.

Усіх небайдужих просять допомогти у пошуках. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост у групі “Пошук дітей Кривий Ріг”.

Орієнтовне місце пошуку - біля мікрорайону Інгулець. Якщо ви хочете долучитися, будь ласка, напишіть про це Тетяні Карнаух або зателефонуйте за номером (097) 451-45-12.

Прикмети Георгія: зріст близько 130 см, середньої статури, світле волосся, очі блакитні. Особливі прикмети: родима пляма під лівим оком. Був одягнений у синю куртку, сіру шапку з бубоном, чорні штани та кросівки.

Прикмети Данила: зріст близько 125 см, середньої статури, чорняве волосся, очі карі. Був одягнений у чорну куртку, темну шапку, чорні штани та чорні кросівки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що зникла мешканка Дніпропетровської області Ольга Літєрова. Також читайте, що в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.