У Дніпропетровській області ситуація одна з найскладніших: Шмигаль розповів про найважчий день для енергосистеми

У Дніпропетровській області ситуація одна з найскладніших: Шмигаль розповів про найважчий день для енергосистеми
Денис Шмигаль назвав 22 січня найважчим днем для енергосистеми після блекауту у листопаді 2022 року

Міністр енергетики України Денис Шмигаль заявив, що 22 січня був найважчий день для енергосистеми після блекауту у листопаді 2022 року. Постійні обстріли спричинили сукупність факторів (пошкодження генераційного обладнання, розбиті розподільчі мережі й трансформатори, постійні атаки ворога по всі енергомережі). За словами Дениса Шмигаля, ситуація є надважкою.

Енергетики змушені й надалі застосовувати екстрені відключення. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Дениса Шмигаля.

НЕК “Укренерго” для збереження цілісності енергосистеми була вимушена застосувати спеціальні графіки аварійних відключень. Найскладнішою ситуація є у Дніпропетровській області, Києві та Київській області.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у ДТЕК пояснили, чому у Дніпрі та області вимикають світло на понад 7 годин. Також читайте, що у Дніпрі збільшили інтервали на тролейбусних та трамвайних маршрутах через режим економії електроенергії. Крім цього, Інформатор повідомляв про відключення світла у Дніпрі 23 січня.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити