RU
Головна
Область
19:31, 11 Серпня
Информатор UA

Интро

У Кам’янському поліцейські затримали 18-річного хлопця, який вистрілив в око чоловіку. Інцидент трапився на вулиці Глаголєва. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. Як з’ясувалося, неповнолітній стрибав на даху торговельного кіоску. 28-річний чоловік зробив йому зауваження. Це не сподобалось 18-річному приятелю хлопця та між ними виникла сварка.  Підозрюваний схопив пістолет та декілька разів вистрілив у бік потерпілого. Чоловіка з пораненням ока доставили в лікарню. Стрілок з місця події втік.  Правоохоронці встановили особистість нападника — ним виявився юнак, який нещодавно звільнився з місця позбавлення волі.   Йому вже повідомили про підозру за 4 частиною статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.  Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області чоловік вистрелив з гранатомета по будівлі поліції. Також читайте, що у Дніпрі на Авіаційній чоловік штовхнув на сходи 69-річну жінку та пограбував її. Окрім того, у Дніпрі чоловіка побили палицею. Софія Скорик

У Кам’янському 18-річний хлопець вистрілив в око чоловіку

У Кам’янському 18-річний хлопець вистрілив в око чоловіку

У Кам’янському 18-річний хлопець вистрілив в око чоловіку

У Кам’янському 18-річний хлопець вистрілив в око чоловіку

У Кам’янському поліцейські затримали 18-річного хлопця, який вистрілив в око чоловіку.

Інцидент трапився на вулиці Глаголєва. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області.

Як з’ясувалося, неповнолітній стрибав на даху торговельного кіоску. 28-річний чоловік зробив йому зауваження. Це не сподобалось 18-річному приятелю хлопця та між ними виникла сварка. 

Підозрюваний схопив пістолет та декілька разів вистрілив у бік потерпілого. Чоловіка з пораненням ока доставили в лікарню. Стрілок з місця події втік. 

Правоохоронці встановили особистість нападника — ним виявився юнак, який нещодавно звільнився з місця позбавлення волі.  

Йому вже повідомили про підозру за 4 частиною статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області чоловік вистрелив з гранатомета по будівлі поліції. Також читайте, що у Дніпрі на Авіаційній чоловік штовхнув на сходи 69-річну жінку та пограбував її. Окрім того, у Дніпрі чоловіка побили палицею.

Софія Скорик

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.