RU
Головна
Область
19:08, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

У суботу, 10 вересня, зі службою порятунку зв'язалися працівники екстреної медичної допомоги і про те, що з вікна квартири на третьому поверсі будинку випав 9-й річний хлопчик. Його госпіталізували. Проте у квартирі залишилась ще одна маленька дитина. Виклик на лінію "101" надійшов о 12:34. Про це повідомляє Інформатор, посилаюсь на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області. Подія сталася на вулиці Парковій у Павлограді. Прибувши на місце, співробітники ДСНС встановили, що у квартирі знаходиться дворічний хлопчик, зв’язок з батьками був відсутній. Рятувальники відчинили двері квартири, надали доступ співробітникам поліції та працівникам екстреної медичної допомоги. З’ясувалося, що діти перебували вдома без нагляду дорослих.   Допомагали рятувальники Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області п'яний чоловік впав у яму, зламав шию і помер. Також читайте, що у Дніпрі з готелю "Парус" впав і розбився хлопець.

У Дніпропетровській області 9-річний хлопчик випав з вікна 3 поверху: у зачиненій квартирі лишився його 2-річний братик

Читать на русском

Діти були без нагляду

Читать на русском
У Дніпропетровській області 9-річний хлопчик випав з вікна 3 поверху: у зачиненій квартирі лишився його 2-річний братик

Діти були без нагляду

У суботу, 10 вересня, зі службою порятунку зв'язалися працівники екстреної медичної допомоги і про те, що з вікна квартири на третьому поверсі будинку випав 9-й річний хлопчик. Його госпіталізували. Проте у квартирі залишилась ще одна маленька дитина.

Виклик на лінію "101" надійшов о 12:34. Про це повідомляє Інформатор, посилаюсь на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області.

Подія сталася на вулиці Парковій у Павлограді. Прибувши на місце, співробітники ДСНС встановили, що у квартирі знаходиться дворічний хлопчик, зв’язок з батьками був відсутній. Рятувальники відчинили двері квартири, надали доступ співробітникам поліції та працівникам екстреної медичної допомоги. З’ясувалося, що діти перебували вдома без нагляду дорослих.

 

Допомагали рятувальники

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області п'яний чоловік впав у яму, зламав шию і помер. Також читайте, що у Дніпрі з готелю "Парус" впав і розбився хлопець.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.