RU
Головна
Область
16:42, 10 Лютого
Информатор UA

Интро

8 лютого на вулиці Спортивній у Кам’янському стався інцидент. Чоловік взяв у руки травматичний пістолет і відкрив вогонь по собаці, який йшов поряд зі своєю власницею. Внаслідок події тварина отримала травми.  За інформацією із соціальних мереж, собака вибіг з подвір'я дому, за ним одразу вийшла його власниця. Жінка з собакою пішли гуляти. В якийсь момент повз пройшов чоловік і собака почав лаяти, а чоловік пригрозив власниці, що застрелить тварину. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на телеграм-канал “ХК”.  Чоловік начебто здійснив постріл із травматичного пістолета в голову собаці. Внаслідок інциденту, тварина отримала поранення. Пізніше їй надали допомогу ветеринари. У пресслужбі поліції Кам’янського Інформатору прокоментували подію. Нам розказали, що за даним фактом заяви від власниці собаки до правоохоронців не поступало. Наразі проводиться внутрішня перевірка та встановлюються всі обставини події.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Яхненківській сталася погоня та стрілянина. Також ми писали що у Дніпрі на проспекті Гагаріна чоловік кинув гранату у поліцейських, підірвав боєприпаси та вчинив стрілянину. Окрім того, можете почитати, що у Дніпрі на Червоному Камені мешканці чули постріли. На території храму Різдва Пресвятої Богородиці кружляв автомобіль Citroen, по колесах якого вели стрільбу поліцейські, аби зупинити. За кермом авто знаходилась жінка, а в салоні знаходилась дитина. 

У Кам’янському чоловік поцілив у собаку з пістолета

Читать на русском

Читать на русском
У Кам’янському чоловік поцілив у собаку з пістолета
Внаслідок події тварина отримала травми

8 лютого на вулиці Спортивній у Кам’янському стався інцидент. Чоловік взяв у руки травматичний пістолет і відкрив вогонь по собаці, який йшов поряд зі своєю власницею. Внаслідок події тварина отримала травми

За інформацією із соціальних мереж, собака вибіг з подвір'я дому, за ним одразу вийшла його власниця. Жінка з собакою пішли гуляти. В якийсь момент повз пройшов чоловік і собака почав лаяти, а чоловік пригрозив власниці, що застрелить тварину. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на телеграм-канал “ХК”. 

Чоловік начебто здійснив постріл із травматичного пістолета в голову собаці. Внаслідок інциденту, тварина отримала поранення. Пізніше їй надали допомогу ветеринари.

У пресслужбі поліції Кам’янського Інформатору прокоментували подію. Нам розказали, що за даним фактом заяви від власниці собаки до правоохоронців не поступало. Наразі проводиться внутрішня перевірка та встановлюються всі обставини події. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Яхненківській сталася погоня та стрілянина. Також ми писали що у Дніпрі на проспекті Гагаріна чоловік кинув гранату у поліцейських, підірвав боєприпаси та вчинив стрілянину. Окрім того, можете почитати, що у Дніпрі на Червоному Камені мешканці чули постріли. На території храму Різдва Пресвятої Богородиці кружляв автомобіль Citroen, по колесах якого вели стрільбу поліцейські, аби зупинити. За кермом авто знаходилась жінка, а в салоні знаходилась дитина

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.