RU
Головна
Область
16:06, 15 Листопада
Информатор UA

Интро

14 листопада в одній з квартир у Кам’янському пролунав вибух. Виявилося, що двоє чоловіків намагалися розібрати гранату і та розірвалася. Виклик на лінію надійшов о 18:58.  Медики були на місці через 7 хвилин. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Лариси Биданцевої, співробітниці Кам'янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.  Чоловікам надали екстрену медичну допомогу. В одного з них були множинні осколкові поранення обох кінцівок, мінно-вибухова травма, термічний опік ніг 3-го ступеня. В іншого - відкрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, множинні рани обличчя та грудної клітини. Також йому відірвало палець на правій руці. Потерпілих доставили до лікарні швидкої допомоги. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області на подвір'ї будинку розірвалася граната. Також читайте, що У Кривому Розі у квартирі вистрілили з гранатомета. Постраждали жінка та чоловік.

У Кам'янському двоє чоловіків підірвалися на гранаті: стан потерпілих

Читать на русском

Читать на русском
У Кам'янському двоє чоловіків підірвалися на гранаті: стан потерпілих
Медики лікують чоловіків, які підірвались на гранаті у Кам'янському

14 листопада в одній з квартир у Кам’янському пролунав вибух. Виявилося, що двоє чоловіків намагалися розібрати гранату і та розірвалася. Виклик на лінію надійшов о 18:58. 

Медики були на місці через 7 хвилин. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Лариси Биданцевої, співробітниці Кам'янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

Чоловікам надали екстрену медичну допомогу. В одного з них були множинні осколкові поранення обох кінцівок, мінно-вибухова травма, термічний опік ніг 3-го ступеня. В іншого - відкрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, множинні рани обличчя та грудної клітини. Також йому відірвало палець на правій руці. Потерпілих доставили до лікарні швидкої допомоги.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області на подвір'ї будинку розірвалася граната. Також читайте, що У Кривому Розі у квартирі вистрілили з гранатомета. Постраждали жінка та чоловік.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.