RU
Головна
Область
20:30, 14 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 14 вересня у селі Новоолександрівка пролунав вибух. Там на території приватного сектору розірвалась граната. Її кинула невідома людина, після цього втікла.  Про це повідомляє Інформатор посилаючись на власні джерела. За попередньою інформацією, у двір будинку в приватному секторі кинули гранату. В результаті вибуху пошкоджено вікно жилого будинку. Власник оселі нікого не бачив і не знає хто це може бути. Головне, що ніхто не постраждав.  Усі обставини інциденту встановлюють працівники поліції. Наслідки вибуху Уламок від гранати Раніше ми писали, що у Павлограді 25-річний чоловік підірвав гранату у квартирі товариша після сварки. Також повідомляли про те, що у Дніпропетровській області 36-річний чоловік підірвав себе гранатою. 

У Дніпропетровській області на подвір'ї будинку розірвалася граната

Читать на русском

У двір кинули гранату

Читать на русском
У Дніпропетровській області на подвір'ї будинку розірвалася граната

У двір кинули гранату

У вівторок, 14 вересня у селі Новоолександрівка пролунав вибух. Там на території приватного сектору розірвалась граната. Її кинула невідома людина, після цього втікла. 

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на власні джерела.

За попередньою інформацією, у двір будинку в приватному секторі кинули гранату. В результаті вибуху пошкоджено вікно жилого будинку. Власник оселі нікого не бачив і не знає хто це може бути. Головне, що ніхто не постраждав. 

Усі обставини інциденту встановлюють працівники поліції.

Наслідки вибуху
Наслідки вибуху
Уламок від гранати
Уламок від гранати

Раніше ми писали, що у Павлограді 25-річний чоловік підірвав гранату у квартирі товариша після сварки. Також повідомляли про те, що у Дніпропетровській області 36-річний чоловік підірвав себе гранатою

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.