RU
Головна
Реклама
13:38, 3 Грудень
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 2 грудня, начальник районної військової адміністрації Олег Гапіч та Кам’янський міський голова Андрій Білоусов об’їхали діючі «пункти незламності», яких на сьогоднішній день у місті відкрито 9, але вже в найближчий час їх кількість збільшиться до 21 пункту. Майже всі вони розташовані на базі комунальних установ. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост Андрія Білоусова. Перевіряли облаштування приміщень та забезпечення пунктів: генераторами, приладами обігріву, запасом паливно-мастильних матеріалів, води, медикаментів та інших речей, необхідних для їхнього автономного функціонування на протязі 10 діб. У разі чергової атаки на енергосистему країни та за умови повної відсутності електроенергії в пунктах люди зможуть зігрітися, зарядити телефони та павербанки, випити чаю або кави. В кожному пункті зможе розміститися від 200 до 400 людей. За кожним таким об’єктом закріплена відповідальна особа. Ведуться роботи з доукомплектування. Завершити облаштування всіх пунктів планують протягом найближчих 2 тижнів. Також продовжуються роботи по бурінню свердловин для забезпечення мешканців водою. 22 свердловини облаштують до кінця цього року. Загалом до кінця січня їх буде 28: 15 на Лівому березі та 13 – на правобережжі. Також підготовлюють електронну мапу, на якій буде відображено точне розташування пунктів та свердловин по місту. Перелік діючих «пунктів незламності» у Кам’янському: Лікарня №8 швидкої медичної допомоги, вул. Чорновола 79A; Лікарня №9, пр. Аношкіна, 72; Спортивний майданчик відділення ДСНС, вул. Героїв Рятувальників,11; КЗ «Гімназія №4» ім. А.С. Макаренка, вул. Гайдамацька, 5; Гімназія №27, вул. Залізняка, 19; Територіальний центр соціального обслуговування населення, вул. Освітня, 22; ДЮСШ №2, пр. Перемоги, 63; КЗ «Будинок дитячої творчості», б. Будівельників, 59; ЦНАП Заводського району, пр. Василя Стуса, 10/12. Перевірили роботу "пунктів незламності" На сьогоднішній день у місті відкрито 9 Роблять свірдловини Можуть вмістити до 400 людей Все буде Україна! Платон Бережний

У Кам’янському перевірили роботу «пунктів незламності»

Читать на русском

Читать на русском
У Кам’янському перевірили роботу «пунктів незламності»
Всього пунктів буде 21

У п'ятницю, 2 грудня, начальник районної військової адміністрації Олег Гапіч та Кам’янський міський голова Андрій Білоусов об’їхали діючі «пункти незламності», яких на сьогоднішній день у місті відкрито 9, але вже в найближчий час їх кількість збільшиться до 21 пункту. Майже всі вони розташовані на базі комунальних установ.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост Андрія Білоусова.

Перевіряли облаштування приміщень та забезпечення пунктів: генераторами, приладами обігріву, запасом паливно-мастильних матеріалів, води, медикаментів та інших речей, необхідних для їхнього автономного функціонування на протязі 10 діб.

У разі чергової атаки на енергосистему країни та за умови повної відсутності електроенергії в пунктах люди зможуть зігрітися, зарядити телефони та павербанки, випити чаю або кави. В кожному пункті зможе розміститися від 200 до 400 людей. За кожним таким об’єктом закріплена відповідальна особа.

Ведуться роботи з доукомплектування. Завершити облаштування всіх пунктів планують протягом найближчих 2 тижнів. Також продовжуються роботи по бурінню свердловин для забезпечення мешканців водою. 22 свердловини облаштують до кінця цього року. Загалом до кінця січня їх буде 28: 15 на Лівому березі та 13 – на правобережжі.

Також підготовлюють електронну мапу, на якій буде відображено точне розташування пунктів та свердловин по місту. Перелік діючих «пунктів незламності» у Кам’янському:

  • Лікарня №8 швидкої медичної допомоги, вул. Чорновола 79A;
  • Лікарня №9, пр. Аношкіна, 72;
  • Спортивний майданчик відділення ДСНС, вул. Героїв Рятувальників,11;
  • КЗ «Гімназія №4» ім. А.С. Макаренка, вул. Гайдамацька, 5;
  • Гімназія №27, вул. Залізняка, 19;
  • Територіальний центр соціального обслуговування населення, вул. Освітня, 22;
  • ДЮСШ №2, пр. Перемоги, 63;
  • КЗ «Будинок дитячої творчості», б. Будівельників, 59;
  • ЦНАП Заводського району, пр. Василя Стуса, 10/12.
Перевірили роботу "пунктів незламності"
Перевірили роботу "пунктів незламності"
На сьогоднішній день у місті відкрито 9
На сьогоднішній день у місті відкрито 9
Роблять свірдловини
Роблять свірдловини
Можуть вмістити до 400 людей
Можуть вмістити до 400 людей
Все буде Україна!
Все буде Україна!

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.