RU
Головна
Область
09:45, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Попри всі складнощі, міська влада знаходить можливість не лише допомагати військовим, але й продовжувати ремонтувати бюджетні установи. Роботи по ним розпочали до початку повномасштабної війни, щоб створювати належні умови проживання для кам’янчан та вимушених переселенців. 21 вересня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов перевірив хід робіт в закладах освіти та медицини. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сайт міського голови Кам'янського Андрія Білоусова. Викується ремонт «Міської лікарні №1», на балансі якої 39 різних будівель та споруд, збудованих ще в 1887 році. За весь час існування їх жодного разу не ремонтували. Вперше за весь час експлуатації ремонтується міська стоматологія №1 по проспекту Т. Шевченка та оновлюється медичне обладнання. В лікарні №7 за підтримки області встановили чергову кисневу станцію та реконструювали всю систему киснезабезпечення в рамках підготовки до епідемічного сезону. За кошти Європейського Інвестиційного Банку проводяться ремонтно-будівельні роботи на об’єктах: будівля гімназії №11 та будівля колегіуму №16. Платон Бережний

У Кам’янському продовжують ремонтувати бюджетні установи

Читать на русском
У Кам’янському продовжують ремонтувати бюджетні установи

У Кам’янському продовжують ремонтувати бюджетні установи

Попри всі складнощі, міська влада знаходить можливість не лише допомагати військовим, але й продовжувати ремонтувати бюджетні установи. Роботи по ним розпочали до початку повномасштабної війни, щоб створювати належні умови проживання для кам’янчан та вимушених переселенців. 21 вересня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов перевірив хід робіт в закладах освіти та медицини.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сайт міського голови Кам'янського Андрія Білоусова.

Викується ремонт «Міської лікарні №1», на балансі якої 39 різних будівель та споруд, збудованих ще в 1887 році. За весь час існування їх жодного разу не ремонтували.

Вперше за весь час експлуатації ремонтується міська стоматологія №1 по проспекту Т. Шевченка та оновлюється медичне обладнання.

В лікарні №7 за підтримки області встановили чергову кисневу станцію та реконструювали всю систему киснезабезпечення в рамках підготовки до епідемічного сезону.

За кошти Європейського Інвестиційного Банку проводяться ремонтно-будівельні роботи на об’єктах: будівля гімназії №11 та будівля колегіуму №16.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.