RU

У Кам'янському запрацював Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства

Читать на русском

Читать на русском
У Кам'янському запрацював Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства
Комфортне приміщення на 4 кімнати з ліжками, також є авто

15 вересня, у День народження міста, у Кам’янському запрацював Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. Це – комфортне приміщення на 4 кімнати з ліжками. Є кухня з технікою, пральна машина, санвузол з урахуванням потреб людей з інвалідністю, душова.

На балансі центру також є автомобіль. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію Андрія Білоусова в Telegram.

«На жаль, жорстокість та насильство трапляються в сім’ях. Але тепер в нашому місті створено простір, де людина, яка постраждала від домашнього насильства, зможе відчути себе в безпеці. Там вона перебуватиме під наглядом спеціалістів, які нададуть психологічні та юридично-консультаційні послуги, допоможуть у вирішенні складної життєвої ситуації», - зазначив Андрій Білоусов.

Перебувати в центрі жертви насильства будуть безоплатно. Граничний термін перебування – 20 діб. Після визначеного періоду постраждалу особу можуть влаштувати до інших спеціалізованих служб, які надають схожі соціальні послуги.

До Дня міста у Кам'янському запрацював Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства 1

До Дня міста у Кам'янському запрацював Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства 2

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.