RU
Головна
Область
17:45, 5 Грудень
Информатор UA

Интро

У зв’язку з масованою ракетною атакою на об’єкти енергетичної інфраструктури, знеструмлено споживачів лівобережної частини України. У тому числі - знеструмлено і мешканців лівобережної частини Кам‘янського. Без живлення також залишилась лівобережна котельна, що призвело до припинення подачі теплоносія. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію міського голови Кам’янського Андрія Білоусова. «З метою збереження цілісності теплових мереж, у зв’язку з мінусовою температурою повітря, працівники комунальних служб міста здійснюють аварійний злив теплоносія. Стосовно водопостачання на Лівому березі інформуємо, що на даний момент КП «Аульський водовід» знайшло можливість подачі питної води до мешканців Лівобережжя, але ситуація може змінюватися, тому про всяк випадок пропонуємо вам залишити запаси питної води. Про подальшу ситуацію проінформуємо додатково», - зазначив Білоусов. О 17:30 Білоусов повідомив, що енергетики відновили електропостачання важливого інфраструктурного об'єкта - лівобережної котельні. «Ми розпочали процес заповнення та запуск системи теплопостачання. Чекаємо від енергетиків на підключення до електропостачання мешканців Лівобережжя», - повідомив Білоусов. Платон Бережний

У Кам’янському знеструмлено мешканців лівобережної частини міста

Читать на русском

Читать на русском
У Кам’янському знеструмлено мешканців лівобережної частини міста
Наслідки ракетної атаки рф по Україні

У зв’язку з масованою ракетною атакою на об’єкти енергетичної інфраструктури, знеструмлено споживачів лівобережної частини України. У тому числі - знеструмлено і мешканців лівобережної частини Кам‘янського. Без живлення також залишилась лівобережна котельна, що призвело до припинення подачі теплоносія.

Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію міського голови Кам’янського Андрія Білоусова.

«З метою збереження цілісності теплових мереж, у зв’язку з мінусовою температурою повітря, працівники комунальних служб міста здійснюють аварійний злив теплоносія.

Стосовно водопостачання на Лівому березі інформуємо, що на даний момент КП «Аульський водовід» знайшло можливість подачі питної води до мешканців Лівобережжя, але ситуація може змінюватися, тому про всяк випадок пропонуємо вам залишити запаси питної води. Про подальшу ситуацію проінформуємо додатково», - зазначив Білоусов.

О 17:30 Білоусов повідомив, що енергетики відновили електропостачання важливого інфраструктурного об'єкта - лівобережної котельні.

«Ми розпочали процес заповнення та запуск системи теплопостачання. Чекаємо від енергетиків на підключення до електропостачання мешканців Лівобережжя», - повідомив Білоусов.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.