RU
Головна
Область
17:15, 26 Травня
Информатор UA

Интро

25 травня близько 8:15 на одній із вулиць Покровського району Кривого Рогу невідомий напав на 64-річну жінку. Він безпричинно декілька разів вдарив в її цеглиною по голові та втік. Потерпілу у важкому стані доставили до лікарні.  42-річного чоловіка зупинили перехожі та утримували до приїзду поліції. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.  Нападника затримали. Йому повідомили про підозру в чиненні кримінального правопорушення за 2 частиною 15 статті та 1 частиною 115 статті (замах на вбивство) ККУ. Раніше ми писали, що за зберігання дитячої порнографії затримали чотирьох мешканців Нікополя. Писали ми й про те, що у Дніпрі чоловік кинув коктейль Молотова в працівників ДТЕК. Також читайте, що у Новомосковську чоловік з сокирою напав на комунальників. Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області 32-річний чоловік до смерті забив 77-річного знайомого та напав на жінку.

У Кривому Розі 42-річний чоловік вдарив жінку цеглиною по голові та втік

Читать на русском

Читать на русском
У Кривому Розі 42-річний чоловік вдарив жінку цеглиною по голові та втік
У Кривому Розі затримали 42-річного чоловіка

25 травня близько 8:15 на одній із вулиць Покровського району Кривого Рогу невідомий напав на 64-річну жінку. Він безпричинно декілька разів вдарив в її цеглиною по голові та втік. Потерпілу у важкому стані доставили до лікарні. 

42-річного чоловіка зупинили перехожі та утримували до приїзду поліції. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. 

Нападника затримали. Йому повідомили про підозру в чиненні кримінального правопорушення за 2 частиною 15 статті та 1 частиною 115 статті (замах на вбивство) ККУ.

Раніше ми писали, що за зберігання дитячої порнографії затримали чотирьох мешканців Нікополя. Писали ми й про те, що у Дніпрі чоловік кинув коктейль Молотова в працівників ДТЕК. Також читайте, що у Новомосковську чоловік з сокирою напав на комунальників. Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області 32-річний чоловік до смерті забив 77-річного знайомого та напав на жінку.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.