У Кривому Розі пройшов суд на чоловіком, якого звинувачували в розбещенні малолітніх дівчат. За даними справи, у 2024 році він вчинив розпусні дії щодо двох дітей – 8 та 9 років. Після цього він намагався залякати їх, аби вони нікому не розповіли.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Встановлено, що дівчат він побачив на дитячому майданчику з вікна свого робочого місця. Він підійшов до них та силою завів до майстерні. Там він почав обіймати їх, обіймати та вчиняти розпусні дії. Після скоєного він почав залякування. Проте це не спрацювало – діти все розповіли своїм матерям.
Проте під час слідства з’ясувалося, що це не єдиний подібний випадок. Вдалося встановити, що підсудний протягом кількох тижнів у Instagram вів переписку з 13-річною дівчиною на теми сексуального характеру. Він намагався схилити її до надсилання йому інтимних фото, а згодом – на особисту зустріч. Через вік та необізнаність дівчина встигла погодитися зустрітися.
Дії чоловіка щодо дівчат 8 та 9 класифікували за частиною 2 статті 156 ККУ – розбещення малолітніх. Щодо переписки з 13-річною дівчиною – його судили за частиною 3 статті 156-1 ККУ – пропозиція зустрічі малолітній особі з метою вчинення щодо неї дій сексуального характеру, якщо після такої пропозиції було вчинено хоча б одну дію, спрямовану на організацію зустрічі.
У підсумку суд визнав чоловіка винним. Він проведе за ґратами 6 років. Строк апеляційного оскарження вироку триває.
Нагадаємо, що мобілізувався тренер з Дніпра, якого судять за розбещення дітей. Також читайте, як покарали чоловіка, який ґвалтував 14-річну доньку співмешканки у Дніпрі. Крім цього, у Дніпропетровській області чоловік заліз до будинку та зґвалтував жінку.