У 2024 році у Кривому Розі жінка залучила трьох знайомих, щоб виманити в підприємця гроші. Спільники організаторки зустрілись з чоловіком. Вимагаючи 50 тисяч доларів неіснуючого боргу, вони погрожували йому та вдарили понад десять разів у різні частини тіла. Також зловмисники пошкодили його машину.
Правоохоронці вилучили мобільні телефони, транспортні засоби, травматичну зброю, гроші у різній валюті та документи, що мають доказове значення. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Дніпропетровської обласної прокуратури.
Зловмисників звинувачують у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану (частина 4 статті 189 Кримінального кодексу України). 25 жовтня обвинувальний акт скерували до суду.


Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Великій Діївській біля банкомату пограбували жінку. Також читайте, що у Кам'янському районі 84-річного чоловіка вбили заради 25 тисяч гривень. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у місті Самар чоловік вкрав у 88-річної жінки понад 200 тисяч гривень.