RU
Головна
Дніпро
17:25, 2 Листопада
Информатор UA

Интро

У вівторок, 2 листопада, у лікарні Дніпра померла 37-річна жінка. Вона впала з другого поверху. Лікарі два тижні боролися за життя постраждалої. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела. Подія сталася 19 жовтня на вулиці Янтарній. Тоді ж жінку і доставили до лікарні. Діагноз - кататравма, відкритий багатоуламковий перелом нижньої третини правої стегнової кістки зі зміщенням уламків, закритий перелом п'яткової кістки та лівої стегнової кістки зі зміщенням. Не зважаючи на усі зусилля лікарів, потерпіла померла за 2 тижні. Раніше ми повідомляли про те, що на Новокримській чоловік впав з шостого поверху. Також писали, що у Новомосковську поблизу дороги знайшли тіло чоловіка.

У лікарні Дніпра померла жінка, яка впала з другого поверху

Читать на русском

Читать на русском
У лікарні Дніпра померла жінка, яка впала з другого поверху
Жінка впала з другого поверху

У вівторок, 2 листопада, у лікарні Дніпра померла 37-річна жінка. Вона впала з другого поверху. Лікарі два тижні боролися за життя постраждалої.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела.

Подія сталася 19 жовтня на вулиці Янтарній. Тоді ж жінку і доставили до лікарні. Діагноз - кататравма, відкритий багатоуламковий перелом нижньої третини правої стегнової кістки зі зміщенням уламків, закритий перелом п'яткової кістки та лівої стегнової кістки зі зміщенням. Не зважаючи на усі зусилля лікарів, потерпіла померла за 2 тижні.

Раніше ми повідомляли про те, що на Новокримській чоловік впав з шостого поверху. Також писали, що у Новомосковську поблизу дороги знайшли тіло чоловіка.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.