RU
Головна
Дніпро
13:27, 13 Листопада
Информатор UA

Интро

У лікарню Дніпра доставили бійця з передової. Він отримав осколкове поранення в районі Бахмуту. Уламки прошили все тіло. Проте чоловік вижив. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост генерального директора лікарні імені Мечникова Сергія Риженка. "Поломало ліву тім'яну кістку, сіра речовина мозку під пов'язкою. Переломи кісток ніг. Багато осколків поранили його тіло. Усі рани були інфіковані, пов'язки із запахом гнійного вмісту. Успішні реанімаційні заходи, операції надали шанс. Руки досвідчених хірургів та медсестер плюс хороші ліки зробили свою справу. З'явилися ознаки життя. Рух в руках і ногах, моргання очей, бажання щось спитати", - написав він. Зараз його життю нічого не загрожує. Попереду довгий шлях реабілітації Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують чоловіка, який отримав важке поранення при виїзді з Бахмуту. Також читайте, що в Дніпрі рятують подружжя, яке постраждало внаслідок ракетного удару по АЗС.

У лікарні Дніпра врятували бійця, який отримав важке поранення на фронті

Читать на русском

Читать на русском
У лікарні Дніпра врятували бійця, який отримав важке поранення на фронті
Життя бійця врятували

У лікарню Дніпра доставили бійця з передової. Він отримав осколкове поранення в районі Бахмуту. Уламки прошили все тіло. Проте чоловік вижив.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост генерального директора лікарні імені Мечникова Сергія Риженка.

"Поломало ліву тім'яну кістку, сіра речовина мозку під пов'язкою. Переломи кісток ніг. Багато осколків поранили його тіло. Усі рани були інфіковані, пов'язки із запахом гнійного вмісту. Успішні реанімаційні заходи, операції надали шанс. Руки досвідчених хірургів та медсестер плюс хороші ліки зробили свою справу. З'явилися ознаки життя. Рух в руках і ногах, моргання очей, бажання щось спитати", - написав він.

Зараз його життю нічого не загрожує. Попереду довгий шлях реабілітації

Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують чоловіка, який отримав важке поранення при виїзді з Бахмуту. Також читайте, що в Дніпрі рятують подружжя, яке постраждало внаслідок ракетного удару по АЗС.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.