RU
Головна
Дніпро
23:03, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

Медики творять справжні дива задля порятунку наших Захисників. У Дніпрі лікарі витягли з того світу молодого бійця. Коли 22-річного киянина Михайла доправили в лікарню - у нього майже не було шансів вижити. Кома, поранення в серце, осколок в лівій гемісфері мозочка, розірваний уламками живіт, який залетів до кишківника, - пише Інформатор із посиланням на пост Сергія Риженка - генерального директора ОДКЛ ім. Мечникова. Хірург пішов на операцію відчаю. Трахеотомія, втручання кардіохірурга, який ушив поранення лівого шлуночка, і це все в одну ніч. Перелито понад чотири літри препаратів крові. Михайло все витримав. Під час ранкового обходу медики полегшено зітхнули - поранене серце працює.У Михайла ще осколок в голові, який видалять після стабілізації. "Сьогодні маленька перемога – серце Михайла тихо б’ється, зняли з апарату ШВЛ.Але більше всього герой переживає, що рідні - мама, бабуся і сестра - не перенесуть, коли побачать його пораненим", - додав Риженко. Раніше ми писали, що кулі та відламки розрізали життя на “до” та “після”: у лікарні Дніпра рятують пораненого чоловіка. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі рятують чоловіка, який підірвався на міні під Харковом.

"У нього були сльози на брудних долонях": у Дніпрі лікарі провели "операцію відчаю"

Читать на русском

Читать на русском
"У нього були сльози на брудних долонях": у Дніпрі лікарі провели "операцію відчаю"
Медики з усіх сил рятують наших Захисників

Медики творять справжні дива задля порятунку наших Захисників. У Дніпрі лікарі витягли з того світу молодого бійця. Коли 22-річного киянина Михайла доправили в лікарню - у нього майже не було шансів вижити.

Кома, поранення в серце, осколок в лівій гемісфері мозочка, розірваний уламками живіт, який залетів до кишківника, - пише Інформатор із посиланням на пост Сергія Риженка - генерального директора ОДКЛ ім. Мечникова.

Хірург пішов на операцію відчаю. Трахеотомія, втручання кардіохірурга, який ушив поранення лівого шлуночка, і це все в одну ніч. Перелито понад чотири літри препаратів крові. Михайло все витримав. Під час ранкового обходу медики полегшено зітхнули - поранене серце працює.

У Михайла ще осколок в голові, який видалять після стабілізації.

"Сьогодні маленька перемога – серце Михайла тихо б’ється, зняли з апарату ШВЛ.
Але більше всього герой переживає, що рідні - мама, бабуся і сестра - не перенесуть, коли побачать його пораненим", - додав Риженко.

Раніше ми писали, що кулі та відламки розрізали життя на “до” та “після”: у лікарні Дніпра рятують пораненого чоловіка. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі рятують чоловіка, який підірвався на міні під Харковом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.