RU
Головна
Дніпро
13:53, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

У Дніпрі медики врятували життя 26-річного Романа. Чоловік працював шахтарем у Марганці. П’ять днів тому зв'язок з ним зник. Його мама, яка заробляла копійку на життя в Америці відчула, що з сином трапилася біда та вирушила в Україну. Романа із важким пораненням живота, переломом таза та кінцівок, у комі доправили до реанімації, - повідомляє Інформатор із посиланням на пост Сергія Риженка - генерального директора ОДКЛ ім. Мечникова.  Поруч з Романом була молода лікарка-анестезіолог Яна Токарик. Вона виконувала перев’язки, переливала кров і була необхідною.   Тим часом мама Романа кинула все, діставалася зі США усіма видами транспорту до Дніпра. Всю дорогу вона заплющувала очі і молилася, щоб син був живий.  Матуся, побачивши сина, впала йому на груди. "Жити, жити, просто жити, - казала мама, доторкуючись до сина, який лежав весь перев’язаний бинтами до п’ят", - додав Риженко. Також, Сергій Риженко подякував волонтерам Мечникова, особливо тим, хто безмірно віддає тіло та душу найважчим пацієнтам. І тим, хто перебуває за межами нашої країни та допомагає апаратурою і ліками.   Раніше ми писали, що в Дніпрі рятують подружжя, яке постраждало під час "прильоту" по АЗС. Також ми розповідали, що в Дніпрі рятують чоловіка, який підірвався на міні під Харковом.

"Жити, жити, просто жити": у Дніпрі медики врятували пораненого у Марганці чоловіка

Читать на русском

Читать на русском
"Жити, жити, просто жити": у Дніпрі медики врятували пораненого у Марганці чоловіка
Медики врятували пораненого чоловіка

У Дніпрі медики врятували життя 26-річного Романа. Чоловік працював шахтарем у Марганці. П’ять днів тому зв'язок з ним зник. Його мама, яка заробляла копійку на життя в Америці відчула, що з сином трапилася біда та вирушила в Україну.

Романа із важким пораненням живота, переломом таза та кінцівок, у комі доправили до реанімації, - повідомляє Інформатор із посиланням на пост Сергія Риженка - генерального директора ОДКЛ ім. Мечникова. 

Поруч з Романом була молода лікарка-анестезіолог Яна Токарик. Вона виконувала перев’язки, переливала кров і була необхідною.  

Тим часом мама Романа кинула все, діставалася зі США усіма видами транспорту до Дніпра. Всю дорогу вона заплющувала очі і молилася, щоб син був живий. 
Матуся, побачивши сина, впала йому на груди.
"Жити, жити, просто жити, - казала мама, доторкуючись до сина, який лежав весь перев’язаний бинтами до п’ят", - додав Риженко.
Також, Сергій Риженко подякував волонтерам Мечникова, особливо тим, хто безмірно віддає тіло та душу найважчим пацієнтам. І тим, хто перебуває за межами нашої країни та допомагає апаратурою і ліками.
 
Раніше ми писали, що в Дніпрі рятують подружжя, яке постраждало під час "прильоту" по АЗС. Також ми розповідали, що в Дніпрі рятують чоловіка, який підірвався на міні під Харковом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.