RU
Головна
Область
09:55, 9 Жовтня
Информатор UA

Интро

Поліція Новомосковська розшукує 14-річну Анжелу Павленко. З 8 жовтня дівчинка не з'являлася вдома. Також відомом, що зникло її свідоцтво про народження. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.  Прикмети: на вигляд 15-16 років, зріст 170-174 см, худої статури, волосся русяве та довге, очі блакитні, на обличчі татуаж брів та нарощені вії. Була одягнена: велюровий костюм зеленого кольору із двома смужками на рукавах. Оновлено: Анжелу знайшли, з нею все в порядку. Дякуємо усім, хто долучався до пошуків. Нагадаємо, раніше ми писали про пошуки 48-річної жінки з Дніпропетровської області, яка виїхала з Польщі та зникла. Також читайте, що 37-річний чоловік з Дніпра поїхав до Кам'янського та зник. 

У Новомосковську розшукують зниклу 14-річну дівчинку

Читать на русском

Читать на русском
У Новомосковську розшукують зниклу 14-річну дівчинку
Будь-яка інформація може бути корисною

Поліція Новомосковська розшукує 14-річну Анжелу Павленко. З 8 жовтня дівчинка не з'являлася вдома. Також відомом, що зникло її свідоцтво про народження.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. 

Прикмети: на вигляд 15-16 років, зріст 170-174 см, худої статури, волосся русяве та довге, очі блакитні, на обличчі татуаж брів та нарощені вії.

Була одягнена: велюровий костюм зеленого кольору із двома смужками на рукавах.

Оновлено: Анжелу знайшли, з нею все в порядку. Дякуємо усім, хто долучався до пошуків.

Нагадаємо, раніше ми писали про пошуки 48-річної жінки з Дніпропетровської області, яка виїхала з Польщі та зникла. Також читайте, що 37-річний чоловік з Дніпра поїхав до Кам'янського та зник

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.