RU
Головна
Область
12:35, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Українські міста ще не встигли повністю ліквідувати наслідки відключення світла. В низці населених пунктів ситуація залишається важкою. Тому влада вимушена вводити додаткові обмеження задля економії. Так, в Новомосковську вуличне освітлення буде лише на трьох вулицях. Про це повідомив мер міста Сергій Резник, - передає Інформатор. "Від сьогодні ми вимушені залишити вуличне освітлення лише на трьох центральних вулицях міста - Гетьманській, 195-ї стрілецької дивізії та Сучкова. Воно буде вмикатись лише у вечірній час з 16:10 до 20:00", - написав він. Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі перестав працювати тролейбус №6. Писали ми й про те, яка ситуація з опаленням у Дніпрі. Також читайте, що поїзди, які курсують через Дніпро, затримуються.

У Новомосковську вуличне освітлення залишать лише на трьох вулицях

Читать на русском

Читать на русском
У Новомосковську вуличне освітлення залишать лише на трьох вулицях
Вимушений крок для стабілізації

Українські міста ще не встигли повністю ліквідувати наслідки відключення світла. В низці населених пунктів ситуація залишається важкою. Тому влада вимушена вводити додаткові обмеження задля економії.

Так, в Новомосковську вуличне освітлення буде лише на трьох вулицях. Про це повідомив мер міста Сергій Резник, - передає Інформатор.

"Від сьогодні ми вимушені залишити вуличне освітлення лише на трьох центральних вулицях міста - Гетьманській, 195-ї стрілецької дивізії та Сучкова. Воно буде вмикатись лише у вечірній час з 16:10 до 20:00", - написав він.

Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі перестав працювати тролейбус №6. Писали ми й про те, яка ситуація з опаленням у Дніпрі. Також читайте, що поїзди, які курсують через Дніпро, затримуються.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.