RU
Головна
Дніпро
08:03, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 22 вересня, з 11:00 до 12:00 у Дніпрі відбудуться зміни в розкладі трамваїв №1 і №5 та тролейбусів №16 і 21. Вони будуть рухатись по скороченим маршрутам. Тимчасові незручності пов’язані з видаленням гілок дерев на вулиці Феодосійській. Враховуйте зазначену інформацію при плануванні своїх поїздок. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Дніпровського електротранспорту.  Які трамваї та тролейбуси змінять схеми руху: трамваї №1 будуть рухатись скороченим маршрутом, від Залізничного вокзалу - до вулиці Центральної; трамваї №5 прямуватимуть до вулиці Виконкомівської; тролейбуси №16 і №21 прямуватимуть до Університету науки і технологій. Тролейбуси "А" та "Б" будуть курсувати зміненим напрямком: Університет науки і технологій – проспект Гагаріна – вулиця Титова – вулиця Робоча – проспект Пушкіна – вулиця Андрія Фабра – проспект Дмитра Яворницького – площа Соборна.Це пов’язано з видаленням гілок дерев на вулиці Феодосійській, де проходить повітряна лінія, що живить контактну мережу на проспекті Гагаріна та вулиці Севастопольській. Раніше ми писали, що у Дніпрі збираються на два місяці перекрити проїзд Мануйлівським проспектом. Також читайте, що у Дніпрі через будівництво об’їзної перекрили рух транспорту. Писали ми й про те, що у Дніпрі стартувало будівництво Північної об'їзної дороги міста.

У п'ятницю у Дніпрі зміниться графік роботи кількох тролейбусних та трамвайних маршрутів

Читать на русском
У п'ятницю у Дніпрі зміниться графік роботи кількох тролейбусних та трамвайних маршрутів

Зміни у русі електротранспорту

У п'ятницю, 22 вересня, з 11:00 до 12:00 у Дніпрі відбудуться зміни в розкладі трамваїв №1 і №5 та тролейбусів №16 і 21. Вони будуть рухатись по скороченим маршрутам. Тимчасові незручності пов’язані з видаленням гілок дерев на вулиці Феодосійській.

Враховуйте зазначену інформацію при плануванні своїх поїздок. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Дніпровського електротранспорту. 

Які трамваї та тролейбуси змінять схеми руху:

  • трамваї №1 будуть рухатись скороченим маршрутом, від Залізничного вокзалу - до вулиці Центральної;
  • трамваї №5 прямуватимуть до вулиці Виконкомівської;
  • тролейбуси №16 і №21 прямуватимуть до Університету науки і технологій.

Тролейбуси "А" та "Б" будуть курсувати зміненим напрямком: Університет науки і технологій – проспект Гагаріна – вулиця Титова – вулиця Робоча – проспект Пушкіна – вулиця Андрія Фабра – проспект Дмитра Яворницького – площа Соборна.

Це пов’язано з видаленням гілок дерев на вулиці Феодосійській, де проходить повітряна лінія, що живить контактну мережу на проспекті Гагаріна та вулиці Севастопольській.

Раніше ми писали, що у Дніпрі збираються на два місяці перекрити проїзд Мануйлівським проспектом. Також читайте, що у Дніпрі через будівництво об’їзної перекрили рух транспорту. Писали ми й про те, що у Дніпрі стартувало будівництво Північної об'їзної дороги міста.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.