RU

У перший день літа у Дніпрі на площі Героїв Майдану відкриють “Модуль тимчасовості”

Читать на русском

Читать на русском
У перший день літа у Дніпрі на площі Героїв Майдану відкриють “Модуль тимчасовості”
На Площі Героїв Майдану у Дніпрі відкривається тимчасовий культурний простір

1 червня у Дніпрі на площі Героїв Майдану відкриють “Модуль тимчасовості”. Він працюватиме до 25 червня. Головна мета цього проєкту — привернути більше уваги до України та зібрати кошти на відновлення культурних установ, які постраждали внаслідок російської агресії. 

Куратором виставки виступив Фабріс Бусто — французький арткритик, куратор і головний редактор журналу Beaux Arts. Про це пише Інформатор з посиланням на повідомлення організатора. 

“Модуль Тимчасовості” (МОТ) — це двоповерхова будівля. Вона складається з 27 контейнерів-модулів. Всередині — виставковий простір робіт світових та українських художників. Там представлена експозиція з полотнами, скульптурами, інсталяціями та аудіовізуальними творами 28 художників з 10 країн світу. А ще тут відбуватимуться перформанси, лекції та дискусії.

МОТ працюватиме без вихідних протягом трьох тижнів — з 1 по 25 червня. У день відкриття, 1 червня, його можна відвідати з 16:00 до 21:00. Далі він працюватиме у будні з 13:00 до 20:00, у вихідні — з 11:00 до 20:00. Рекомендована ціна квитка — 200 гривень. Проте, за бажанням, ви можете заплатити суму більшу чи меншу.  

Нагадаємо, що у Дніпрі на площі Героїв Майдану розпочалося будівництво “Модуля тимчасовості”. Також читайте, що у Дніпрі на багатоповерхівці почали малювати розкішний мурал. Писали ми й про те, що  у Дніпрі з’явиться мініінсталяція, присвячена акторці Мілі Йовович.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.