Уряд має намір розширити державне замовлення на технічні й освітні напрями. Таким чином молоді хочуть надати необхідні навички для роботи в умовах повоєнного відновлення країни. Бізнес відчуває гострий кадровий голод, тож освітню систему намагаються адаптувати до потреб економіки.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Освіта.ua. У 2025/2026 навчальному році більше бюджетних місць планується у таких сферах:
Нагадаємо, що в Україні подорожчає навчання на контракті у вишах. Також читайте, що мовний омбудсмен Тарас Кремінь повідомив про третій етап перевірок шкіл щодо спілкування українською мовою. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у МОН пояснили, коли школярі підуть на літні канікули.