RU
Головна
Область
19:32, 23 Січня
Информатор UA

Интро

У боях за незалежність України загинув воїн із Дніпропетровської області. Трагедія сталася під час військових дій. Чоловіку було 40 років.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Романа Кучми.  Прощання з загиблим відбудеться 24 січня о 12:00 на площі перед міською радою у Підгородньому. Вічна пам’ять Герою! Він назавжди залишиться в наших серцях.  Нагадаємо, що на війні за Україну загинув 25-річний мешканець Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що у шпиталі помер 49-річний солдат з Дніпропетровської області Владислав Дуплій. Також читайте, що за свободу України загинув солдат із Дніпропетровської області Дмитро Росич.

У боях під час військових дій загинув 40-річний військовий із Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
У боях під час військових дій загинув 40-річний військовий із Дніпропетровської області
Вічна шана Герою!

У боях за незалежність України загинув воїн із Дніпропетровської області. Трагедія сталася під час військових дій. Чоловіку було 40 років. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Романа Кучми. 

Прощання з загиблим відбудеться 24 січня о 12:00 на площі перед міською радою у Підгородньому.

Вічна пам’ять Герою! Він назавжди залишиться в наших серцях. 

Нагадаємо, що на війні за Україну загинув 25-річний мешканець Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що у шпиталі помер 49-річний солдат з Дніпропетровської області Владислав Дуплій. Також читайте, що за свободу України загинув солдат із Дніпропетровської області Дмитро Росич.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.