RU

“Український культурний код”: залізничниця сфотографувалася у вишиванці на фоні зруйнованого ракетою депо у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
“Український культурний код”: залізничниця сфотографувалася у вишиванці на фоні зруйнованого ракетою депо у Дніпрі
Фото залізничниці на фоні Дніпровського моторвагонного депо

19 квітня росіяни обстріляли залізничну інфраструктуру у Дніпропетровській області. Ворожа ракета не тільки забрала життя чергової по будинку локомотивних бригад Оксани Стороженко, а й знищила Дніпровське моторвагонне депо. 16 травня, у День вишиванки, одна з залізничниць сфотографувалися у вишитій сорочці на фоні нього. 

З понад 100 фотокарток, які на свято зробили залізничники у вишиванках, саме ця зворушила компанію. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію “Укрзалізниці”

“Серед фотографій траплялись особливо зворушливі: як фото нашої залізничниці у вишитій сорочці та традиційному українському одязі на фоні зруйнованого російською ракетою Дніпровського моторвагонного депо.

Цей знімок — особливий символ того, що український культурний код зашитий в серці кожного з нас, і жодна ракета не здатна розпустити його стібок”, — йдеться у повідомленні.

Інформатор публікував, як дніпряни вбралися у День вишиванки. Писали ми й про те, що у Дніпрі символічно на пам’ятник Тараса Шевченка одягнули вишитий кептар. Як пройшов День вишиванки у Дніпрі, ви можете подивитися в топ фото з Instagram та Facebook.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.