RU

“Укрпошта” піднімає тарифи для клієнтів: наскільки зростуть ціни

Читать на русском

Читать на русском
“Укрпошта” піднімає тарифи для клієнтів: наскільки зростуть ціни
Життя дорожчає з кожним днем

З 1 липня зростає користування послугами поштового оператора “Укрпошта”. У компанії пояснили, що рішення пов’язано з енергетичною кризою, ростом цін, порушенням ланцюгів постачання та втратою активів внаслідок тимчасової окупації. Згідно з новими тарифами, вартість  доставки “Експрес” збільшиться в середньому на 10 гривень в межах області та на 8 гривень в межах всієї країни. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу “Укрпошти”. 

Вартість доставки відправлень “Укрпошта Експрес” збільшиться у середньому на 10 грн для пересилання в межах однієї області та на 8 грн для пересилання в межах всієї країни.

За користування “Укрпошта Стандарт” доведеться доплатити 7 гривень в межах однієї області та 10 гривень в межах окремої. Як і раніше клієнти сплачуватимуть лише за вагу посилки. Наприклад, вартість за посилку в 1 кілограм зросле з 35 до 42 гривень. Від 5 до 10 кілограмів — 70 гривень. Також зростуть тарифи на послугу “Укрпошта документи” та кур’єрська доставка — на 5 гривень. 

Нагадаємо, що Інформатор повідомляв, що у Дніпрі майже на третину зросли тарифи на воду. Раніше ми писали, що в Україні тарифи на електроенергію для населення збільшили майже вдвічі – до 2,64 гривні за кВт-год. Окрім того, розповідали про те, що з 1 липня підвищаться ціни на пальне

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.