RU
Головна
Дніпро
08:53, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

Уночі, 28 листопада, у Дніпрі містяни чули щонайменше 4 потужні вибухи. Внаслідок “прильотів” є серйозні руйнування. На щастя, минулося без загиблих та поранених. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка. Також ворожі війська завдали удару по Нікополю з важкої артилерії та "Ураганів". Під приціл потрапила ще й Червоногвардійська громада. Ніхто не постраждав.  Мешканців Дніпропетровської області закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та знаходитись в укриттях.  Раніше Інформатор повідомляв, що уночі, 28 листопада, близько 22:12 містяни чули вибухи. Пізніше о 22:36 пролунало ще декілька. Нагадаємо, раніше ми писали, що росіяни обстріляли Нікопольський район. Вони випустили понад 30 снарядів. Писали ми й про те, що суботній ракетний удар по Дніпру забрав життя однієї людини.

Уночі росіяни атакували Дніпро: є “прильоти” та серйозні руйнування

Читать на русском

Читать на русском
Уночі росіяни атакували Дніпро: є “прильоти” та серйозні руйнування
Є серйозні руйнування

Уночі, 28 листопада, у Дніпрі містяни чули щонайменше 4 потужні вибухи. Внаслідок “прильотів” є серйозні руйнування.

На щастя, минулося без загиблих та поранених. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка.

Також ворожі війська завдали удару по Нікополю з важкої артилерії та "Ураганів". Під приціл потрапила ще й Червоногвардійська громада. Ніхто не постраждав. 

Мешканців Дніпропетровської області закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та знаходитись в укриттях. 

Раніше Інформатор повідомляв, що уночі, 28 листопада, близько 22:12 містяни чули вибухи. Пізніше о 22:36 пролунало ще декілька. Нагадаємо, раніше ми писали, що росіяни обстріляли Нікопольський район. Вони випустили понад 30 снарядів. Писали ми й про те, що суботній ракетний удар по Дніпру забрав життя однієї людини.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.