RU
Головна
Область
08:15, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Армія рф продовжує тероризувати Дніпропетровську область. Усю ніч від ворожих ударів потерпав Нікопольський район. У мирні населені пункти прилетіло понад 30 російських снарядів.  На щастя, люди не постраждали. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.  “Росіяни обстріляли з “Градів” та важкої артилерії три громади - Марганецьку, Покровську та Червоногригорівську. Минулося без постраждалих. Деталі атак з’ясовуються.  У решті районів ніч без тривог та надзвичайних ситуацій. І на цю хвилину спокійно. Та не втрачайте пильності. Звучить сирена - переходьте у безпечні місця”, — написав Резніченко.  Нагадаємо, що під Кривим Рогом війська рф зруйнували залізну дорогу. Писали ми й про те, що суботній ракетний удар по Дніпру забрав життя однієї людини. 

Випустили понад 30 снарядів: росіяни обстріляли Нікопольський район

Читать на русском

Читать на русском
Випустили понад 30 снарядів: росіяни обстріляли Нікопольський район
Війська рф атакували Нікопольський район

Армія рф продовжує тероризувати Дніпропетровську область. Усю ніч від ворожих ударів потерпав Нікопольський район. У мирні населені пункти прилетіло понад 30 російських снарядів

На щастя, люди не постраждали. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. 

“Росіяни обстріляли з “Градів” та важкої артилерії три громади - Марганецьку, Покровську та Червоногригорівську. Минулося без постраждалих. Деталі атак з’ясовуються. 

У решті районів ніч без тривог та надзвичайних ситуацій. І на цю хвилину спокійно. Та не втрачайте пильності. Звучить сирена - переходьте у безпечні місця”, — написав Резніченко. 

Нагадаємо, що під Кривим Рогом війська рф зруйнували залізну дорогу. Писали ми й про те, що суботній ракетний удар по Дніпру забрав життя однієї людини

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.