RU
Головна
Дніпро
12:31, 16 Грудень
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 16 грудня, Дніпро повністю залишився без опалення. Його вимкнули о 8:20. Це було пов'язано з загрозою ракетних ударів по критичній інфраструктурі. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради. У Дніпрі провели масові відключення об'єктів водопостачання та теплопостачання - підвищувальних насосних станцій (ПНС), котелень та тепло-розподільчих пунктів (ТРП). Станом на 10:00 всі котельні та тепло-розподільчі пункти у Дніпрі не працюють. Також зупинена робота Придніпровської ТЕС.  Наразі тривогу скасували. Якщо не було ракетних влучань в об'єкти критичної інфраструктури, водопостачання та електропостачання, а отже і теплопостачання в Дніпрі буде відновлено. Раніше ми повідомляли про те, що через ворожі атаки в Дніпрі та області запровадили екстрені відключення світла. У Дніпрі зупинився весь електротранспорт.

Увесь Дніпро залишився без опалення

Читать на русском

Читать на русском
Увесь Дніпро залишився без опалення
Опалення вимкнули завчасно

У п'ятницю, 16 грудня, Дніпро повністю залишився без опалення. Його вимкнули о 8:20. Це було пов'язано з загрозою ракетних ударів по критичній інфраструктурі.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради.

У Дніпрі провели масові відключення об'єктів водопостачання та теплопостачання - підвищувальних насосних станцій (ПНС), котелень та тепло-розподільчих пунктів (ТРП). Станом на 10:00 всі котельні та тепло-розподільчі пункти у Дніпрі не працюють. Також зупинена робота Придніпровської ТЕС. 

Наразі тривогу скасували. Якщо не було ракетних влучань в об'єкти критичної інфраструктури, водопостачання та електропостачання, а отже і теплопостачання в Дніпрі буде відновлено.

Раніше ми повідомляли про те, що через ворожі атаки в Дніпрі та області запровадили екстрені відключення світла. У Дніпрі зупинився весь електротранспорт.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.