RU
Головна
Дніпро
14:56, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Поліція Дніпра розшукує 35-річного Романа Чумічкіна. Чоловік 2 серпня пішов з дому і не повернувся. Мешкає в Індустріальному районі міста. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. Прикмети: зріст 170 см, блакитні очі, світло-русяве волосся. Має родимку на лівій щоці. Був одягнений: біла футболка з зеленими пальмами, світло-сині джинси, сині кросівки. Якщо ви бачили Романа або знаєте, де він може знаходитись, повідомте про це до відділення поліції № 2 Дніпровського районного управління поліції за телефонами: (095) 070-97-45 або «102». Будь-яка інформація може бути корисною. Раніше ми писали, що 18-річний студент дніпровського вишу поїхав до Запорізької області та зник. Також читайте, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

В Дніпрі майже два місяці розшукують 35-річного чоловіка

Читать на русском

Будь-яка інформація може бути корисною

Читать на русском
В Дніпрі майже два місяці розшукують 35-річного чоловіка

Будь-яка інформація може бути корисною

Поліція Дніпра розшукує 35-річного Романа Чумічкіна. Чоловік 2 серпня пішов з дому і не повернувся. Мешкає в Індустріальному районі міста.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області.

Прикмети: зріст 170 см, блакитні очі, світло-русяве волосся. Має родимку на лівій щоці.

Був одягнений: біла футболка з зеленими пальмами, світло-сині джинси, сині кросівки.

Якщо ви бачили Романа або знаєте, де він може знаходитись, повідомте про це до відділення поліції № 2 Дніпровського районного управління поліції за телефонами: (095) 070-97-45 або «102». Будь-яка інформація може бути корисною.

Раніше ми писали, що 18-річний студент дніпровського вишу поїхав до Запорізької області та зник. Також читайте, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.