RU
Головна
Дніпро
17:42, 20 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі збираються на день перекрити рух автомобільного транспорту по вулиці Євпаторійській. Усе через будівництво мережі газопостачання.  Перекриття може відбутися 8 листопада 2022 року. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проєкт розпорядження Бориса Філатова.  До початку виконання робіт обіцяють розробити та утвердити тимчасову схему руху транспорту, установити огорожу по периметру зони виконання робіт, тимчасові дорожні знаки та сигнальне освітлення огорожі, а також - забезпечити пішоходам безпечний рух. Після завершення робіт — відновити порушене покриття проїзної частини та привести до ладу територію. Варто зазначити, що це тільки проєкт розпорядження. Його Борис Філатов ще не підписав. Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. Окрім того, у Дніпрі можуть звузити частину набережної, побудувати дві нові вулиці та запустити трамвай вздовж Набережної Перемоги. Повідомляли ми і про те, що на Троїцькій планують на місяць звузити тротуари.

В Дніпрі на день можуть перекрити вулицю Євпаторійську

Читать на русском

Читать на русском
В Дніпрі на день можуть перекрити вулицю Євпаторійську
Поки що це лише проект

У Дніпрі збираються на день перекрити рух автомобільного транспорту по вулиці Євпаторійській. Усе через будівництво мережі газопостачання. 

Перекриття може відбутися 8 листопада 2022 року. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проєкт розпорядження Бориса Філатова. 

До початку виконання робіт обіцяють розробити та утвердити тимчасову схему руху транспорту, установити огорожу по периметру зони виконання робіт, тимчасові дорожні знаки та сигнальне освітлення огорожі, а також - забезпечити пішоходам безпечний рух. Після завершення робіт — відновити порушене покриття проїзної частини та привести до ладу територію. Варто зазначити, що це тільки проєкт розпорядження. Його Борис Філатов ще не підписав.

Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. Окрім того, у Дніпрі можуть звузити частину набережної, побудувати дві нові вулиці та запустити трамвай вздовж Набережної Перемоги. Повідомляли ми і про те, що на Троїцькій планують на місяць звузити тротуари.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.