RU
Головна
Дніпро
16:04, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 10 жовтня, росіяни нанесли серію ракетних ударів по Дніпру. В результаті вони спричинили серйозні руйнування, а також призвели до людських жертв. Так, в результаті "прильоту" по Калиновій пошкодило автобус, в якому знаходились люди. Водій дістав тяжкі поранення і зараз знаходиться у реанімації. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост доньки постраждалого чоловіка Наталії Володіної. "В епіцентрі ракетного обстрілу на Калиновій опинився мій тато, який виїхав уранці на маршрут. Від автобуса залишилося небагато! Наразі тато перебуває в реанімації, на лікування потрібні гроші. Буду вдячна за кожну копійчину! Заздалегідь дякую всім небайдужим", - написала вона. Якщо ви бажаєте допомогти родині та постраждалому чоловікові, реквізити можна знайти тут. Раніше ми повідомляли про те, як у Дніпрі виглядає вулиця Калинова, відремонтована після ворожого ракетного удару. А тут читайте, як себе почувають постраждалі внаслідок ворожого ракетного удару по Дніпру.

В Дніпрі під час ракетного удару 10 жовтня постраждав водій автобуса: потрібна допомога

Читать на русском

Читать на русском
В Дніпрі під час ракетного удару 10 жовтня постраждав водій автобуса: потрібна допомога
Потрібна допомога

У понеділок, 10 жовтня, росіяни нанесли серію ракетних ударів по Дніпру. В результаті вони спричинили серйозні руйнування, а також призвели до людських жертв.

Так, в результаті "прильоту" по Калиновій пошкодило автобус, в якому знаходились люди. Водій дістав тяжкі поранення і зараз знаходиться у реанімації. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост доньки постраждалого чоловіка Наталії Володіної.

"В епіцентрі ракетного обстрілу на Калиновій опинився мій тато, який виїхав уранці на маршрут. Від автобуса залишилося небагато! Наразі тато перебуває в реанімації, на лікування потрібні гроші. Буду вдячна за кожну копійчину! Заздалегідь дякую всім небайдужим", - написала вона.

Якщо ви бажаєте допомогти родині та постраждалому чоловікові, реквізити можна знайти тут.

Раніше ми повідомляли про те, як у Дніпрі виглядає вулиця Калинова, відремонтована після ворожого ракетного удару. А тут читайте, як себе почувають постраждалі внаслідок ворожого ракетного удару по Дніпру.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.