RU

В Дніпрі постачальники шкільного харчування зустрілися з обуреними батьками: які результати

Читать на русском

Читать на русском
В Дніпрі постачальники шкільного харчування зустрілися з обуреними батьками: які результати
Попередньо, проблеми вирішено

Під час зустрічі з батьками 18 вересня представники компанії “Олімпіус Консалт” перепросили за проблеми, що виникли зі шкільним харчуванням, презентували нове меню для школярів і запропонували його продегустувати. Вони визнали, що не врахували дитячі вподобання, дотримуючись норм закону. Але тепер меню удосконалене.

Також обговорили питання утилізації ланч-боксів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Основні проблеми, що виникли в перші тижні навчання – погано розігріта їжа, затримка у подачі страв і їхній смак (дітям начебто не подобались). Але тепер меню підкоригували, і компанія пообіцяла, що учні харчуватимуться більш звичними стравами. Колишнього технолога, який розробляв меню, відсторонили від роботи і запросили нового фахівця. Керівник компанії “Олімпіус Консалт” Михайло Торощин пояснює головну помилку постачальника тим, що вони надто сумлінно дотримувались постанови КМУ №305, де прописані норми шкільного харчування, і не врахували дитячі вподобання. 

“Цілком змінити меню ми не можемо, натомість – його моделюємо, аби воно було смачним, страви соковитішими. Наприклад, був овочевий салат з капустою і морквою. Додали до нього ще томати і огірки. Словом, якнайшвидше покращимо меню, але цілком змінити його не можемо, оскільки є певні норми”, – прокоментував Михайло Торощин. За даними пресслужби, під час зустрічі батьки продегустували страви, і вони їм сподобались. 

Бокси, на думку керівника компанії, зручні у використанні, адже в разі повітряної тривоги їх можна взяти з собою в укриття. Тому їх ви рішили залишити, але дещо удосконалити, аби ланч-бокси стали ще зручнішими для дітей. В школах, де виникли проблеми з утилізацією таких ємностей, з’явились додаткові сміттєві баки. 

Пресслужба міськради також повідомляє, що компанія “Олімпіус Консалт” надає послуги постачальника харчування у 86 школах в Дніпрі. Заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Олени Яковенко повідомила, що безкоштовне харчування отримують діти, батьки яких обрали змішану форму навчання. Йдеться про учнів молодшої школи та пільгових категорій усіх інших класів – це близько 25 тисяч осіб.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі школярам видають їжу в ланч-боксах. Також читайте, куди звертатись для того, щоб поскаржитись на дитяче харчування у школах. Повідомляли і рейтинг шкіл за результатами НМТ - шукайте в переліку свій заклад.  

Меню переглянули
Меню переглянули
Повноцінний раціон
Повноцінний раціон
Попередньо, проблему вирішено
Попередньо, проблему вирішено
Батьки мали змогу скуштувати страви
Батьки мали змогу скуштувати страви

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.