RU

У Дніпрі школярам їжу видають у ланч-боксах

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі школярам їжу видають у ланч-боксах
Це перший такий досвід

У Дніпрі учням шкіл видають їжу в ланч-боксах. Роблять це для того, щоб діти могли забирати їжу з собою під час повітряної тривоги. У міськраді Дніпра розповіли, що в перший день навчання виникли деякі труднощі у постачальника щодо логістики. Тоді не врахували час доставки, коли повітряна тривога, але все це відпрацювали. 

Були і поодинокі збої у техніці, яка розігріває бокси, але і дану проблему вирішено, – пише Інформатор з посиланням на сайт Дніпровської міської ради.

“У кожному закладі освіти створена бракеражна комісія, яка контролює якість порцій. Такі комісії є також і у постачальників харчування”, – відмітила Олена Яковенко.

Сніданки для учнів початкової школи, а також харчування школярів пільгових категорій усіх інших класів цілком безкоштовне – коштом міського бюджету. 

Зауваження, пропозиції щодо харчування учнів можна надсилати до департаменту гуманітарної політики у Facebook та Telegram

Нагадаємо, раніше ми писали про рейтинг шкіл Дніпра за результатами НМТ. Також читайте, що в українських школах можуть бути “довготривалі” канікули. Крім цього, Інформатор повідомляв, що в Україні показали освітній застосунок “Мрія”.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.