RU
Головна
Область
11:58, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

9 вересня вранці до поліції Нікополя звернувся чоловік та повідомив, що вночі зник ВАЗ, який стояв біля під’їзду по вулиці Електрометалургів.  Поліцейські розшукали автівку в селищі Червоногригорівка. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. Як виявилось, автовикрадач потрапив на ній в ДТП і кинув транспорт. Потім, в цьому ж селищі, викрав автомобіль Opel. За камерами відеоспостереження поліцейські встановили особу викрадача - ним виявився 30-річний мешканець Марганця. Як з’ясувалося, чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. 6 грудня викрадачу оголосили про підозру за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Полтавському шосе Ford влетів у заправну колонку на АЗС Neftek. Окрім того, на Набережній перемоги зіштовхнулись Hyundai та Renault. Одна з машин перекинулась на бік. Повідомляли ми і про те, що на Мазепи автобус №146Б переїхав ногу жінки, яка випала з салону.

В Дніпропетровській області чоловік перекинувся на викраденному ВАЗ, а згодом викрав ще одне авто

Читать на русском

Читать на русском
В Дніпропетровській області чоловік перекинувся на викраденному ВАЗ, а згодом викрав ще одне авто
Чоловіка затримали

9 вересня вранці до поліції Нікополя звернувся чоловік та повідомив, що вночі зник ВАЗ, який стояв біля під’їзду по вулиці Електрометалургів.  Поліцейські розшукали автівку в селищі Червоногригорівка.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області.

Як виявилось, автовикрадач потрапив на ній в ДТП і кинув транспорт. Потім, в цьому ж селищі, викрав автомобіль Opel. За камерами відеоспостереження поліцейські встановили особу викрадача - ним виявився 30-річний мешканець Марганця. Як з’ясувалося, чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини.

6 грудня викрадачу оголосили про підозру за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Полтавському шосе Ford влетів у заправну колонку на АЗС Neftek. Окрім того, на Набережній перемоги зіштовхнулись Hyundai та Renault. Одна з машин перекинулась на бік. Повідомляли ми і про те, що на Мазепи автобус №146Б переїхав ногу жінки, яка випала з салону.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.