RU
Головна
Дніпро
12:02, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 30 листопада, на проспекті Івана Мазепи у автобуса під час руху відкрились задні двері. Крізь які з салону на дорогу випала жінка. Їй переїхали ногу. Постраждалій на місці події надали медичну допомогу. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Патрульну поліцію Дніпропетровської області.  За попередньою інформацією, автобус №146 рухався за маршрутом по проспекту Івана Мазепи. Потім, під час руху, з машини через задні дверцята на дорогу впала 42-річна жінка. Керманич автобуса не побачив потерпілу і переїхав заднім колесом ногу. На місці події працювали поліція та медики. У постраждалої "швидка" діагностувала перелом ноги. Її шпиталізували у лікарню. Всі обставини з’ясовуватиме слідчий з ДТП.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті після ДТП чоловік погрожував водієві автобуса №88 ножем. Також ми писали, що у Дніпрі шукають свідків аварії, де жінка потрапила під колеса автобуса. Повідомляли ми і про те, що на Набережній Заводській Daewoo врізався у паркан.

Випала на дорогу: у Дніпрі на Мазепи автобус №146Б переїхав ногу жінки

Читать на русском

Читать на русском
Випала на дорогу: у Дніпрі на Мазепи автобус №146Б переїхав ногу жінки
Жінку шпиталізували

У середу, 30 листопада, на проспекті Івана Мазепи у автобуса під час руху відкрились задні двері. Крізь які з салону на дорогу випала жінка. Їй переїхали ногу.

Постраждалій на місці події надали медичну допомогу. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Патрульну поліцію Дніпропетровської області. 

За попередньою інформацією, автобус №146 рухався за маршрутом по проспекту Івана Мазепи. Потім, під час руху, з машини через задні дверцята на дорогу впала 42-річна жінка. Керманич автобуса не побачив потерпілу і переїхав заднім колесом ногу.

На місці події працювали поліція та медики. У постраждалої "швидка" діагностувала перелом ноги. Її шпиталізували у лікарню. Всі обставини з’ясовуватиме слідчий з ДТП. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті після ДТП чоловік погрожував водієві автобуса №88 ножем. Також ми писали, що у Дніпрі шукають свідків аварії, де жінка потрапила під колеса автобуса. Повідомляли ми і про те, що на Набережній Заводській Daewoo врізався у паркан.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.