RU

В одній із частин Дніпра збираються заборонити рух вантажівок

Читать на русском

Читать на русском
В одній із частин Дніпра збираються заборонити рух вантажівок
По Мирному хочуть заборонити проїзд вантажівок

У Дніпрі планують заборонити рух вантажного транспорту в одній із частин Дніпра. Мова йде про селище Мирне, що в Шевченківському районі міста. Заборону хочуть ввести через руйнування дорожнього покриття внаслідок руху вантажного транспорту, а також для впорядкування руку автотранспорту.

Про це Інформатор повідомляє з посиланням на проєкт рішення виконкому Дніпровської міської ради. Оновлену схему організації дорожнього руху має розробити КП «Транспортна інфраструктура міста», а узгодити – департамент транспорту та транспортної інфраструктури міськради Дніпра спільно з патрульною поліцією Дніпропетровської області.

Цілодобовий контроль за дотримання заборони має вести патрульна поліція. Варто зазначити, що виконком ще не затвердив це рішення, тож воно поки не набуло чинності.

Проєкт рішення виконкому міськради Дніпра
Проєкт рішення виконкому міськради Дніпра

Раніше ми також писали, де мешканцям Дніпра та області шукати найближчі укриття. Окрім того, у Дніпрі збираються на півтора місяця перекрити вулицю Ламану. Повідомляли ми і про те, чи потрібно переоформлювати документи у разі перейменування вулиці.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.