RU

В Україні хочуть запровадити електронний реєстр військовозобов’язаних: які дані отримає Міноборони

Читать на русском

Читать на русском
В Україні хочуть запровадити електронний реєстр військовозобов’язаних: які дані отримає Міноборони
У Раді зареєстрували законопроєкт про електронний реєстр військовозобов’язаних

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт №10062 про створення електронного реєстру військовозобов’язаних. Так, у разі його ухвалення Міністерство оборони отримає дані громадян віком від 17 до 60 років, які містяться у різних держреєстрах. Зокрема, інформацію від Податкової служби, МОЗ, Мін’юсту, МВС, ЦВК, Держміграційної служби та інших. 

А ще — номери телефонів та адреси електронних пошт таких чоловіків. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна

У тексті законопроєкту зазначається, що МОЗ може передавати номери телефонів, адреси електронної пошти та відомості про стан здоров’я. МВС — дані про судимість чи її відсутність та дозвіл на зброю. Своєю чергою податкова — інформацію про зайнятість, включаючи місце роботи та посаду. Це все знаходитиметься в електронному кабінеті військовозобов’язаного. Він має бути створений відповідно до цього закону. 

Також законопроєктом спрощується процес отримання статусу учасника бойових дій (УБД). Тепер це відбуватиметься на підставі довідки про безпосередню участь особи у захисті держави, оформленою в електронному вигляді.

Нагадаємо, що робити військовим, яким відмовляють у безкоштовному проїзді в громадському транспорті. Писали ми й про те, що слід знати жінкам про військовий облік з 1 жовтня. Також читайте, що в Україні планують прибрати категорію “обмежено придатних”. Інформатор повідомляв, що в Україні жінкам обмежать виїзд за кордон.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.